Foto – Juris Kalniņš

Karro pakāpjas finišā 0

Matīss Karro (attēlā) motokrosa pasaules čempionāta pēdējā posmā Līropas trasē Nīderlandē abu braucienu summā izcīnīja 11. vietu MX1 klasē, kas viņam ļāva kopvērtējumā pakāpties uz 16. vietu ar 187 punktiem.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12

Augustam Justam 15. vieta Līropā un 19. – sezonas kopvērtējumā (101 punkts). Divos čempionāta posmos startēja arī Dāvis Ivanovs (11, 40. v.), trijos – Ivo Šteinbergs (2, 63. v.). Par pasaules čempionu septīto reizi kļuva itālis Antonio Kairoli (761), MX2 klasē – Džefrijs Herlings no Nīderlandes (742), Robertam Justam (14) 33. vieta. Dāmu čempionātā Samanta Josta ar 33 punktiem ierindojās 18. vietā.

Motokrosa ekipāžu pasaules čempionātā atlikuši vēl divi posmi. Vadībā ir beļģa Bena Adriansena ekipāža (540), par 99 punktiem apsteidzot holandieti Etjēnu Baksu un piebaldzēnu Kasparu Stupeli. Trešajā vietā joprojām turas Jānis Daiders, kura līdzbraucējs līdz 18. augustam bija viņa brālis Lauris, taču pēc apsūdzības dopinga lietošanā atstādināts no sacensībām, tādēļ Jānim tagad palīdz francūzis Nikolā Misē. Ekipāžai ir 387 punkti, seko beļģis Jans Hendrikss ar Elviju Mucenieku (359), Mārim Rupeikam ar Haraldu Kurpnieku (284) sestā vieta. 11. posma sacensībās Dardoņas mototrasē Francijā otro vietu aiz Adriansena ekipāžas izcīnīja Bakss un Stupelis, trešo – Daiders un Misē. Čempionāts turpināsies šonedēļ Rūdersbergā (Vācija).