×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
31. marts, 2014
Drukāt

Karro pietrūkst stabilitāte

mxgp.commxgp.com

Pasaules čempionāta trešajā posmā motokrosā Beto Karero trasē Brazīlijā MXGP klasē Matīss Karro otrajā braucienā izcīnīja astoto vietu, tomēr arī šajā posmā pietrūka stabilitāte.

Pēc ātruma īpašībām Karro meklējams labāko desmitniekā, taču to ne vienmēr izdodas paveikt paša kļūdu un kritienu dēļ. Kā Brazīlijas posma pirmajā braucienā, kur Karro piedzīvoja pamatīgu kritienu startā un augstāk par 20. vietu netika. L abi, ka bez nopietniem savainojumiem. Otrajā braucienā Karro startā bija otrais, kārtīgi atzīmējās TV ekrānos Eurosport tiešraidē un finišā izcīnīja astoto vietu. Pirmajos trīs posmos Matīsam allaž nav sanācis pirmais brauciens – divas nulles un punkts par 20. vietu Brazīlijā. Līdz ar to kopvērtējumā 28 punkti un pagaidām tikai 19. vieta, lai gan mēs ceram Karro redzēt vismaz ap pirmo desmitnieku!

Augusts Justs pirmajā braucienā nefinišēja, otrajā izcīnīja 19. vietu un divus ieskaites punktus. Sezonas gaitā tādi sakrāti jau desmit, kas kopvērtējumā dod 21. vietu. Abos braucienos uzvarēja Antonio Kairoli, kurš tuvāko sekotāju Gautjē Pulinu apsteidz jau par 30 punktiem.

MX2 klasē Roberts Justs abos braucienos finišēja 16. vietā, bet kopvērtējuma viņa uzvārdam pretī divi skaitļi 20 – gan izcīnītajos punktos, gan kopvērtējuma pozīcijā. Posmā uzvarēja šveicietis Arno Tonus, bet pasaules čempions un galvenais favorīts holandietis Džefrijs Herlings posmu izlaida savainojuma dēļ.

Nīderlandes čempionāta posmā ekipāžām Hallē uzvarēja Jans Hendriks un Elvijs Mucenieks, otrie pasaules čempioni Bens Adriansens un Bens van den Bogārts, trešie Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis. Turpat Open klasē 20.vietā Vairis Aleksejevs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+