×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
24. februāris, 2014
Drukāt

Karro: Sezonu varu sākt dzīvs un vesels

foto: Bavo Swijgers | Wilvo Forkrent KTMfoto: Bavo Swijgers | Wilvo Forkrent KTM

Latvijas motokrosists Matīss Karro svētdien starptautiskajās sacensībās Anglijā MX 1 klasē divu braucienu summā ierindojās otrajā vietā, pavēstīja viņa preses sekretārs Mārtiņš Jankovskis.

Šie Mārtiņam bija kā treniņmači pirms pasaules čempionāta sākuma, kas būs jau nedēļas nogalē Katarā.

Pirmajā braucienā nogulēju starta momentu, taču mans jaunais 350 kubikcentimetru motocikls bija ļoti ātrs, tāpēc pirmajā līkumā iebraucu kā pirmais. Taču nedaudz nokavēju brīdi, kad man bija jāiziet no līkuma, tāpēc atkritu uz trešo vietu. Beigās neizdevās apdzīt konkurentus un finišēju tajā pašā trešajā vietā. Jāsaka, ka pirmo pusi no visa brauciena cīnījos par pirmo vietu, taču pēc tam, kas pirmajā reizē ir pavisam normāli, man piedzinās rokas, un es samazināju ātrumu,” Matīsu citē viņa preses dienests. “Otrajā braucienā padevās starts un aizbraucu kā pirmais, taču pēc trīs apļiem pēc viena no maziem tramplīniem izlecu ārpus trases un atkritu uz trešo vietu. Vēlāk noķēru konkurentus un atguvu pirmo vietu, taču tad atkal piedzinās rokas, tāpēc neriskēju un necentos par katru cenu noturēties vadībā. Esmu mācījies no savām kļūdām, tāpēc negribu vairs tās pieļaut. Beigās finišēju otrajā vietā, kas divu braucienu summā man arī deva otro pozīciju, ar ko biju pilnībā apmierināts.”

“Pēc tam sekoja Superfināls, kurā uz starta stājās 20 MX2 braucēji un 20 MX1 sportisti. Vispirms trasē devās MX2 klases braucēji, bet pēc divām sekundēm tika dots starts MX1 braucējiem. Diemžēl nogulēju startu, jo domāju, ka starts būs pēc piecām sekundēm. Kamēr ieliku ātrumā, tikmēr konkurenti jau atrāvās.  Taču turpinājumā gandrīz izdevās apdzīt visus braucējus, un beigās aizcīnījos līdz otrajai vietai, ar ko arī biju ļoti priecīgs. Jāsaka, ka brauciena vidū biju spiests nomest brilles, tāpēc turpinājumā ļoti traki acīs lidoja smiltis, kas man beigās lika nedaudz samazināt savu ātrumu. Noteikti gribu pateikt lielu paldies latviešu faniem, kuri ļoti kuplā sastāvā atbalstīja mani. Sen tik daudz latviešu fanus Anglijā nebiju redzējis. Paldies viņiem un pārējiem, kas par mani turēja īkšķus.”

“Kopumā ar šīm sacensībām esmu apmierināts – trīs stabili braucieni bez neviena kritiena. Tagad uz sezonas pirmo posmu Katarā varēšu doties dzīvs un vesels. Jūtos labi, bet sezonas sākumu braukšu mierīgi, lai varu iebraukties un tad jau kāpināt tempu.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+