×
Mobilā versija
+15°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
10. jūnijs, 2013
Drukāt

Karro un Robertam Justam pa diviem punktiem

foto: steveturnerracing.comfoto: steveturnerracing.com

Pasaules čempionātā motokrosā MX1 un MX2 klasēs astotā posma sacensības tika aizvadītas Ernē trasē Francijā. 

MX1 klasē Matīss Karro finišu sasniedza 21. un 19. vietā, izcīnīja divus punktus un kopvērtējumā ar 41 punktu ir 20. vietā. Par diviem vairāk ir Augustam Justam, kurš savainojuma dēļ nestartēja. Pēc sacensībām Matīss Karro atzina, ka labāku rezultātu liedza sasniegt neveiksmīgā kvalifikācija un iepriekš savainotās rokas sāpes, tādēļ šonedēļ motocikls būs nolikts malā un uzmanība pievērsta fizskās formas uzlabošanai. Par posma uzvarētāju kļuva Antonio Kairoli no Itālijas. MX2 klasē Roberts Justs 19. un 23. vietā, kurš ar pieciem punktiem ir 37. vietā. Divreiz uzvarēja holandietis Džefrijs Herlings, kuram pirmā vieta 15 no 16 sezonas braucieniem.

Pasaules čempionāta otrajā posmā sievietēm Orehova Vasā (Slovēnija) Samanta Josta abus finālbraucienos pabeidza 19. vietā, bet sezonas kopvērtējumā ar septiņiem punktiem ir 25. vietā.

Latvijas čempionāta trešajā posmā Stelpē prestižakajā MX1 klasē galvenā cīņa par uzvaru izvērtās starp pašreizējo valsts čempionu Dāvi Līvu un Ivo Šteinbergu. Abiem pa vienai uzvarai braucienos, taču tā kā otrajā braucienā pa trasi pretī rūtotajam karogam burtiski lidoja Šteinbergs, tad viņam pirmā vieta arī posmā. Trešais abos braucienos bija Dāvis Ivanovs, tālāk Lauris Freibergs un Vitauts Bučs. Citās motociklu klasēs par uzvarētājiem kļuva Kārlis Sabulis (MX2), Tanels Rēsna un Ilvars Skultāns (ekipāžas), Tomass Šileika (125 kub.cm jauniešiem), Agris Ļitvinovs (seniori), Ronalds Baldiņš (A30+), Gatis Būmanis (A14+) un Inga Pīlādze (dāmas).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+