×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
14. jūlijs, 2014
Drukāt

Karro: Uz beigām nolūzu fiziski

foto: Bavo Swijgers | Wilvo Forkrent KTMfoto: Bavo Swijgers | Wilvo Forkrent KTM

Latvijas motosportists Matīss Karro ar diviem stabiliem braucieniem pasaules motokrosa čempionāta Somijas posmā izcīnīja desmito vietu.

Kvalifikācijā Karro uzrādīja 19.ātrāko laiku, jo kādā no trases vietām sportists nespēja izvairīties no priekšā nokritušā braucēja, kā rezultātā tika piedzīvots kritiens, kas Matīsu atsvieda uz beigām. Taču abos braucienos Matīss spēja būt gana ātrs un stabils, kas divu braucienu summā deva desmito vietu.

„Trase bija zināma, kur pirms tam man gājis labi. Kvalifikācijā starts bija labs. Nedaudz vēlāk kādā no trases vietām kritienu piedzīvoja viens no konkurentiem. Tajā brīdī, lecot pāri vienam nepārredzamam tramplīnam, pamanīju viņu guļam zemē, taču, lai arī kā centos izvairīties no šī avarējušā braucēja, tas man neizdevās un es aizķēru viņu, kā rezultātā piedzīvoju kritienu. Tobrīd atkritu ārpus Top 20, taču brauciena turpinājumā aizcīnījos līdz 19.vietai. Jāpiebilst, ka kvalifikācijā cīnījos arī ar amortizatoriem un to regulējumiem, kas neļāva man pabraukt vēl ātrāk. Nejutos komfortabli,” Matīsu Karro citē viņa komanda. „Uz pirmo braucienu šīs tehniskās problēmas tika novērstas un tas man ļāva justies un braukt labāk. Pirmais starts bija normāls, pēc kura turējos ap 12. – 14.vietu. Beidzoties pirmajam braucienam, finišēju desmitajā vietā, ar ko biju priecīgs. Aizvadīju stabilu braucienu. Otrajā braucienā vairs nebija tik labs starts, taču pirmajā aplī sanāca labi pacīnīties un apdzīt dažus braucējus. Ilgu laiku braucu pa astoto vietu, taču pēdējos trīs apļos nolūzu fiziski. Pēc vienas no kļūdām gandrīz nokritu, tāpēc sapratu, ka neriskēšu. Palaidu garām trīs braucējus, kuri tobrīd man ļoti uzbruka. Beigās finišēju 11.vietā, kas divu braucienu summā deva desmito vietu.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+