foto – mxgb.co.uk

Karro uzvar Anglijā, Līvs triumfē Ventspilī 0

Matīss Karro izcīnījis pārliecinošu uzvaru Lielbritānijas čempionāta septītajā posmā Haukstonas parkā.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Lielbritānijas motokrosa čempionāta septītajā posmā MX1 klasē Matīss Karro uzvarēja visus trīs braucienus. To summā otro vietu izcīnīja viņa komandas biedrs Džonatans Baragans, trešo Kristans Vitlijs. Kopvērtējumā Karro pakāpies uz trešo vietu, šosezon atllicis vēl viens posms oktobra sākumā Viltšīrā. “Es mīlu šo vecā stila trasi. Ar lieliem kalniem, garu starta taisni, kura šoreiz gan bija mazliet saīsināta. Izdevās lieliski starti un arī braukšana visas dienas garumā bja laba. Kopvērtējumā esmu pakāpies uz trešo vietu, ar ko esmu ļoti apmierināts, ņemot vērā sezonas laikā divus izlaistos posmus,” sacīksti komentēja Matīss Karro.

“Ventbunkers” kausa izcīņā superkrosā Ventspils piedzīvojumu parkā izveidotajā trasē MX1 klasē triumfēja Latvijas čempions Dāvis Līvs, otro vietu atvēlot šāda paša Zviedrijas titula īpašniekam Tomam Sēderstrēmam, trešo Ivo Šteinbergam. MX2 klasē uzvarēja Zviedrijas sportists Edijs Hjortmarkers. Otrais Leons Kozlovskis, trešais Nikijs Platkevičs.