×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
22. aprīlis, 2013
Drukāt

Karro: Varbūt kāds tur augšā visu tā sakārtoja

Ray Archer, www.steveturnerracing.comRay Archer, www.steveturnerracing.com

Iespējams, tā bija palīdzība no augšas – Latvijas motobraucējs Matīss Karro izstāšanos tehnisku iemeslu dēļ pasaules čempionāta piektajā posmā Bulgārijā nevērtēja kā lielu neveiksmi.

Karro divu braucienu summā izcīnīja 16. vietu. Pavisam kopā šajā posmā MX1 klasē uz starta stājās tikai 20 braucēji. Pirmajā braucienā Karro ierindojās 13. vietā, bet otrajā braucienā pirmā apļa beigās nācās izstāties. Šoreiz pievīla motocikls.

„Ar katru gadu šī trase paliek aizvien ātrāka, par ko arī liecina uzrādītie apļu laiki,” Matīsu Karro citē viņa preses pārstāvis Mārtiņš Jankovskis.

 „Svētdienas rītā pirms starta trases darbinieki salaistīja trasi, padarot to ļoti slidenu.  Pirmā brauciena starts bija pavisam labs – turējos ap pirmo desmitnieku. Taču brauciena laikā nevarēju atrast savu ritmu un pareizās špūres, kā rezultātā zaudēju vairākas vietas. Brauciena vidū it kā atguvu savu tempu, taču tobrīd jau bijām izretojušies un vairs nevienu īsti nevarēju apdzīt. Beigās finišēju 13. vietā, ar ko biju apmierināts,’’ pirmā brauciena notikumus atceras Karro, kurš piebilda, ka fiziski šajā braucienā juties ļoti labi.

„Arī otrajā braucienā padevās labs starts, vienīgi priekšējie moči tā saspolēja, ka man tagad visi pleci zili. Diemžēl, kad līdz pirmā apļa beigām bija palikuši vairs tikai četri līkumi, mocītis noslāpa un apstājās. Centos to piedarbināt, bet nekā.”

Lai arī šoreiz neizdevās veikt abus braucienus, Matīss pārāk nebēdā, jo, kā uzskata sportists, varbūt tā tam šoreiz arī bija jānotiek. „Varbūt kāds tur augšā visu sakārtoja tā, lai es šoreiz izstātos šadā veidā, jo iepriekšējos divus gadus pēc kārtas tieši otrajos braucienos guvu smagas traumas. Pirms diviem gadiem lauzu potīti, bet pagājušajā gadā kritu un guvu smagu smadzeņu satricinājumu. Iespējams, šoreiz visas nelaimes uz saviem pleciem uzņēmās mocītis, lai es tādējādi no Bulgārijas varētu aizbraukt vesels,” ar humoru prāto Matīss.

Nākamās divas sacīkstes sportists aizvadīs Latvijā. „Tagad nedēļu patrenēšos pa Nīderlandi, bet tad jau beidzot lidošu uz mājām, lai piedalītos divos pašmāju posmos – Aizputē un Valmierā, bet pēc tam uzreiz došos uz Portugāli, kur notiks kārtējais pasaules čempionāta posms.”

 MX1 kopvērtējumā pēc aizvadītiem pieciem posmiem Karro ar 38 punktiem ieņem 19. vietu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+