Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
10. aprīlis, 2015
Drukāt

Kārsavā par uzbrukumiem sirmgalvēm aiztur jaunieti

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

8.aprīlī Kārsavas novada Kārsavā uz ielas kādai 1934.gadā dzimušai sievietei tika nolaupīta somiņa ar personīgajām mantām. Operatīvi reaģējot uz izsaukumu, policija aizturēja kādu 1999.gadā dzimušu jaunieti, informē policijā.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka tajā pat dienā jaunietis veicis līdzīgu noziegumu, proti, izrāvis vēl kādai 1936.gadā dzimušai sievietei no rokas somiņu. Likumsargiem izdevās noskaidrot arī to, ka jaunieti šos noziegumus izdarīt pamudinājis kāds 1961.gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk bijis sodīts par mantiska rakstura noziegumiem.

Policijā uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+