Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
18. februāris, 2014
Drukāt

Kārsavas novadā uziet kandžas ražotni (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Ludzas iecirkņa darbinieki Kārsavas novadā uzgājuši nelegālu alkohola ražotni, kur atsavināts gan liels daudzums pašbrūvēta alkohola, gan nelikumīgi glabāti ieroči, portālu “LA.lv” informēja VP LRP.

Alkohola ražotne uzieta Kārsavas novada Mērdzenes pagasta privātmājā. Sankcionētās kratīšanas laikā policisti atsavinājuši vairāk nekā 600 litru dažāda alkohola (kandža un brāga), kandžas tecināmo aparātu, kā arī trīs nelikumīgi glabātus ieročus un munīciju.

Policijā pieļauj, ka saražotā dzira nogādāta vietējās “točkās” tālākai realizācijai.

Policijā uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu tautsaimniecībai. Saistībā ar uzieto nelegālo brāgas ražotni policija patlaban pārbauda divus 1963. un 1972.gadā dzimušus vīriešus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai ir sastopamas legālas kandžas ražotnes?

  2. Iespaidigs aparaats, laikam jaudiiga manta laukaa iztek!!

  3. Kad ķersies pie lielajiem cilvēku indētājiem? Kapitālisti jau desmitiem gadu liek pie alkohola “legālās narkotikas” un dzērāji nespēj atradināties….

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (10)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (7)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+