Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. februāris, 2014
Drukāt

Kārsavas novadā uziet kandžas ražotni (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) Ludzas iecirkņa darbinieki Kārsavas novadā uzgājuši nelegālu alkohola ražotni, kur atsavināts gan liels daudzums pašbrūvēta alkohola, gan nelikumīgi glabāti ieroči, portālu “LA.lv” informēja VP LRP.

Alkohola ražotne uzieta Kārsavas novada Mērdzenes pagasta privātmājā. Sankcionētās kratīšanas laikā policisti atsavinājuši vairāk nekā 600 litru dažāda alkohola (kandža un brāga), kandžas tecināmo aparātu, kā arī trīs nelikumīgi glabātus ieročus un munīciju.

Policijā pieļauj, ka saražotā dzira nogādāta vietējās “točkās” tālākai realizācijai.

Policijā uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu tautsaimniecībai. Saistībā ar uzieto nelegālo brāgas ražotni policija patlaban pārbauda divus 1963. un 1972.gadā dzimušus vīriešus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai ir sastopamas legālas kandžas ražotnes?

  2. Iespaidigs aparaats, laikam jaudiiga manta laukaa iztek!!

  3. Kad ķersies pie lielajiem cilvēku indētājiem? Kapitālisti jau desmitiem gadu liek pie alkohola “legālās narkotikas” un dzērāji nespēj atradināties….

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+