×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Karstākā pludmales ballīte – “LMT Summer Sound”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas pludmalē un Jūrmalas parkā 10. un 11. jūlijā jau piekto reizi grandiozākais pludmales festivāls Baltijā  “LMT Summer Sound”  pulcēs mūzikas mīļotājus, kas vēlas izbaudīt vasaras karstāko ballīti Liepājas pludmales smiltīs.

Viens no šā gada programmas īpašajiem vārdiem noteikti ir populārā kaimiņzemes Krievijas rokgrupa “Mumiy Troll”. “Grupa Latvijā atgriezīsies ar jaunu albumu, kā arī priecēs fanus ar saviem populārākajiem skaņdarbiem. Tāpat uz festivāla galvenās skatuves sagaidīsim arī simfoniskā metāla grandus un čellu virtuozus no Somijas “Apocalyptica”, kuri šogad ir izlaiduši jaunu albumu,” atklāj pasākuma pārstāve Alise Pabērza.

Pasākuma rīkotāji arī sola, ka apvienības “Nico & Vinz” ritmiskā mūzika ar uzkurinošu afrobītu un melodijām, kas tā vien aicinās laisties dejā, garantēs šīs vasaras karstāko ballīti, kurai īpašu noskaņu radīs košie afrikāņu cilšu mūzikas elementi, regeja liriskās noskaņas un ar hiphopu kombinētie dzirkstošie ģitāru rifi. Lai arī duets radies un joprojām uzturas Norvēģijā, augstvērtīgajā deju mūzikā lieliski var sajust abu mūziķu senču saknes, kas stiepjas karstajā Ganā un Kotdivuārā.

“Pašmāju mūziķus pārstāvēs pēdējo gadu veiksmīgākā Latvijas pārstāve Eirovīzijā Aminata, par stilīgāko Latvijas vīrieti atzītais Markus Riva, strauju popularitāti ieguvusī repa apvienība “Olas”, šā brīža populārākā Liepājas grupa “Musiqq”, leģendas “Bet bet”, “Aurora”, “Sērkociņu cehs”, Austra Pumpure, tāpat arī “Willow Farm”, “Indygo”, “Laika suns”, “Astro’n’out” kopā ar DJ Rudd, “Pienvedēja piedzīvojumi” un daudzas citas grupas,” teic A. Pabērza.

Tāpat “LMT Summer Sound” festivāls šogad piedāvā arī plašu dienas programmu, kura norisināsies Jūras svētku ietvaros un būs pieejama visiem liepājniekiem un pilsētas viesiem bez maksas. “Šajā svētku programmā ietilpst “Ledus Neptūna” veidošana kopā ar pasaules čempionu ledus skulptūru veidošanā Kārli Īli, būs arī spēka sacensības ikvienam interesentam “Pludmales spēks”, tāpat arī netradicionālo sporta veidu piekritējiem – futbola un volejbola apvienojums “Futnets”. Viens no lielākajiem notikumiem būs “Cēsu alus Air Guitar čempionāts” jeb “gaisa ģitāras” čempionāts, kura uzvarētājs dosies apmaksātā braucienā uz Somijas pilsētu Oulu, lai piedalītos finālā. Plašo dienas programmu atklās grandiozs izpletņlēcēju šovs,” skaidro A. Pabērza.

Savukārt sadarbībā ar “RedBull Thre3style” apmeklētājus sagaidīs lielākā deju telts Baltijā, kuras 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīnu un daudziem citiem.

Šogad festivāls kā īpašu veltījumu leģendārajam festivālam “Liepājas dzintars” izveidos “Liepājas dzintara” muzeju, ekspozīcijā iekļaujot ne tikai interesantus faktus par “Liepājas dzintaru”, bet arī nozīmīgas un vērtīgas relikvijas. Visas dienas garumā darbosies arī dažādas muzikālās meistarklases, kuras tiek organizētas kopā ar Liepājas “Pop-Rok” skolu.

Vēl festivāla teritorijā darbosies arī karuseļi, norisināsies “Alpina krāsu skrējiens”. “Tas būs pirmais šāda veida skrējiens Latvijā. Krāsu skrējiena būtība ir vienkārša – cilvēki dodas jautrā skrējienā, kura laikā ir iespēja izrotāt sevi un visus apkārtējos ar krāsainiem krāsu pulverīšiem. Biļetes uz “Alpina krāsu skrējienu” atsevišķi var iegādāties visās “Biļešu servisa” kasēs Latvijā un internetā,” izskaidroja A. Pabērza.

Varbūt noder!!

Programma:

10. VII

LMT skatuve: 19.30 “ElektroFolk”; 21.00 “Bet bet”; 22.30 “Apocalyptica”; 0.30 “Mumiy Troll”.

Cēsu alus skatuve: 18.45 “I Wear* Experiment”; 20.15 “Super Besse”; 21.45 “Indygo”; 22.30 Jānis Stībelis, 2.00 “Pienvedēja piedzīvojumi”.

Liepājas dzintara skatuve: 19.30 “Moontalk”; 21.00 “Exit”; 22.30 “Willow Farm”; 24.00 “The Big Bluff”; 1.30 “Ryga”; 2.45 “Gapoljeri”.

Red Bull skatuve: DJ Alex-O, DJ Mamania, DJ Aspirins, DJ Get Dizzy, DJ FLIP; DJ Dub:ra.

11. VII

LMT skatuve: 19.30 Markus Riva & Rock 5; 21.00 “Musiqq”; 22.30 Aminata; 0.30 Nico & Vinz.

Cēsu alus skatuve: 14.30 Fēlikss Ķiģelis; 15.45 “Armandsound”; 17.00 VCP “Funkology”; 18.45 “Flame & The Rolltones”, 20.15 “Momend”, 21.45 “Aurora”, 23.30 “Astro’n’Out”; 2.00 “Laime pilnīga”.

Liepājas dzintara skatuve: 12.00 – 16.00 meistarklases; 19.30 Austra Pumpure; 20.30 “Oranžās brīvdienas”; 21.45 “Neon Saturdays”; 23.00 “Armandsound”; 0.15 Fēlikss Ķiģelis; 1.30 “Laika suns”; 2.45 “Age of Stones”.

Red Bull skatuve: DJ Funky Elegant, DJ Monsta, DJ Madfingaz, DJ ESKEI83, “Project Two”.

Festivāla mājaslapa: www.summersound.lv

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv

Cenas: ieejas biļete – EUR 28, ieejas biļete un telts vieta – EUR 35, VIP biļete – EUR 70, VIP biļete + autostāvvieta – EUR 85.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+