×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
19. februāris, 2015
Drukāt

“Karstākais” punkts Ukrainas austrumos ir Širokinas ciems pie Mariupoles (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Pretterorisma operācijas zonā Ukrainas austrumos “karstākais” punkts ceturtdienas rītā bija Doņeckas apgabala Širokinas ciems Mariupoles pilsētas tuvumā, paziņoja pretterorisma operācijas štāba preses centra vadītājs Anatolijs Steļmahs.

“Mariupoles virzienā kaujinieki ir koncentrējuši savus spēkus pie Širokinas ciema. Tas faktiski visu diennakti tiek apšaudīts. Diennakts laikā tika fiksētas 13 apšaudes ar mīnmetējiem un artilēriju. Pretinieks pielietojis arī tankus. Mēs tagad sakām, ka galveno triecienu saņem Širokina,” Steļmahs teica preses konferencē Kijevā. Viņš precizēja, ka diennakts laikā tika fiksētas pavisam apmēram 40 apšaudes.

Iepriekš sīvākās kaujas Ukrainas austrumos bija par Doņeckas apgabala Debaļcevas pilsētu, kas ir stratēģiski svarīgs dzelzceļa mezgls. Ukrainas prezidents Petro Porošenko trešdien apstiprināja, ka valdības spēki pēc prokrievisko separātistu uzbrukuma ir atstājuši Debaļcevu. Karadarbība Ukrainas austrumos turpinās par spīti pamieram, kas oficiāli ir spēkā kopš 15. februāra saskaņā ar 12. februārī Minskā panāktu vienošanos.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Pat pēdējais lauķis saprot, ka krieviem tagad galvenais ir okupēt Mariopoli, lai viegli būtu transportēties uz krimu. Kaut gan Minskas vienošanos krievi nav ievērojuši ne sekundi un karadarbību nav pārtraukuši, ES , ANO un NATO nesūta ne novērotājus, ne prezidenta Porošenko lūgtos Miera spēkus. Kas aizstāvēs Ukrainu? Kamēr sāks pasaules valstis kustēties, puse Ukrainas jau būs pievienota krievijai. Krievi nekavējas un nekādu pamieru neievēro, un puķinam tāds pamiers pie pakaļas, to jau pēdējais lauķis saprata uzreiz

  2. … Gaidisim arkarteju paskaidrojuma izdomajumu – uzbrukumam jaunajai ‘Debalcevai” … !!!

    … Ka Dieva pirksts un bridinajums visai Baltijai – ko isti izsaka un nozime sis vietvards, un kaada ir tas vesturiska izcelsme – DE – BALT- SEVA !!!???

    …Vai vesture atkartojas … ?!

  3. KAD VIENREIZ BEIGS LIETOT VĀRDU KRĪZE, UKRAINAS SAKARĀ? TUR JAU GANDRĪZ GADU NOTIEK VISĪSTĀKAIS KARŠ,KRIEVIJAS NEPIETEIKTAIS KARŠ PRET UKRAINU, TĀDĒJĀDI PĀRKĀPJOT BUDAPEŠTAS MEMORANDU,ANO KONVENCIJAS UN LĪGUMUS. BET ANO ŠO KARU VARĒTU IZBEIGT ĪSĀ LAIKĀ, JA ANO KARAVĪRU NOBLOĶĒTU UKRAINAS ROBEŽU AR KRIEVIJU, TAD TUR NEVARĒTU IEBRAUKT KRIEVIJAS TANKU UN RAĶEŠU IEKĀRTU KOLONNAS, KARAVĪRU TŪKSTOŠI.

  4. Par pasauli nirgajas ASV,jo vini vienmer ielidis tur,kur viniem izdevigi.

  5. Nupat LNT dienas ziņu žurnālists plkst 14 pasniedza kārtējo “pīli” Ukrainas sakarā: “Debeļcevē ukraiņi esot cietuši lielāko sakāvi”! Laikam jau LNT tagad sniedz ziņas vienīgi no teroristu ziņu kanāliem. Jo pārējie masu mēdiji stāsta ko citu, ka notikusi Ukrainas spēku atvilkšana no šīs pilsētas un ka to spēki nav bijuši pat ielenkti, tikai nepārtraukti apšaudīti. Ja jau sakāve, tad jau parasti nav ko atvilkt un nav arī koridora, pa kuru atvilkt 2500 karavīrus un tehniku. Šis Goldmanis laikam pūš separātistu taurē, jo laikrakstu apskatu arī viņš vienmēr sāk ar “Cīņu”, piedodiet, NRA, kā viņam vissvarīgāko avīzi! LNT tā nav pirmā reize, kad tiek stāstītas puspatiesības.

  6. Tas utainais nekad nerimsies karot, iekams viņu neintralizēs uz mūžu. Kāpēc pārējā pasaule ir tik gļēva? Cik ilgi tam padomju fašistam atļausim ņirgāties par pasaules demokrātiju?

Draugiem Facebook Twitter Google+