Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
5. janvāris, 2014
Drukāt

Karstākie pārīši kāzām izvēlas ledus viesnīcas

http://traveloven.com/http://traveloven.com/

Asu izjūtu cienītāji jau itin sen izmanto iespēju nakšņot ledainos apartamentos, turklāt ne jau tāpēc, ka viņu mitekļos būtu atslēgta apkure un iespējas to atgūt līdzinātos kādas stindzinošas virsotnes iekarošanai. Šos ļaudis drīzāk vilina mūžīgais piedzīvojumu gars un vēlme kārtējo reizi izbaudīt ko agrāk nejustu. Starp citu, Kvebekas ledus viesnīcas jeb “Hotel de Glace” administrācija atklāj, ka katru gadu atrodas vairāki desmiti karstgalvju, kuri apsaldē mēli, pieliekot to kādai filigrāni izstrādātai virsmai.

Bez jokiem – ledus viesnīcās numuriņā gaisa temperatūra parasti nav augstāka par -5 oC, bet citviet – arī krietni zemāka.

Neskatoties uz vārda tiešā nozīmē vēso uzņemšanu, ik gadu simtiem pāru pieņem lēmumu kāzu nakti pavadīt tieši ledus pilī. Varētu jau nebrīnīties par nordiskajām ledus karalienēm, bet viesnīcnieki zina teikt, ka silto zemju dēliem un meitām šāda izprieca šķiet vēl jo ekstrēmāka un tāpēc – īsti neaizmirstama.

Ja viesiem nav iebildumu laulību ceremoniju vērot, tērptiem kažokādās, arī mācītājs apvilks kādu siltāku drēni un salaulās karstās sirdis turpat ledus kapelā. Tādu servisu sniedz, piemēram, Lapzemes ledus viesnīca Zviedrijā.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+