Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
24. jūnijs, 2016
Drukāt

Karstuma ietekmē ceļš vietām var kļūt slidens

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Melno ceļa segumu saulei uzkarsējot vairāk par +50 grādiem, tā sastāvā esošais bitumens kļūst mīksts un sāk kust, tāpēc ceļš var kļūt slidens, atgādina “Latvijas Valsts ceļi”.

Par bitumena izsvīdumiem autovadītāji aicināti ziņot Satiksmes informācijas centram pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555.

“Latvijas autoceļu uzturētājs” apstrādā svīdumu vietas, tās vienmērīgi nokaisot ar smilti vai sīkām šķembām, tādējādi uzlabojot transporta riteņu un asfalta seguma virsmas saķeri. Pēc nepieciešamības darbs tiek veikts atkārtoti.

Līgo dienā ceļa virsmas temperatūra atsevišķos posmos pakāpās līdz +52 grādiem, bet šā gada 2.jūnijā Kurzemē asfalta segums sakarsa līdz pat +57 grādiem.

Jāņu dienā asfaltēto ceļu virsmas temperatūra saules apspīdētajos posmos daudzviet pakāpusies virs +50 grādiem, vietām Zemgalē un Daugavpils apkaimē sasniedzot +54 grādus, liecina dati no ceļu sensoriem.

Karstākās dienas būs 25. un 26.jūnijs, kad gaisa temperatūra Latvijā sasniegs +33 grādus, prognozē sinoptiķi.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+