×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
6. oktobris, 2016
Drukāt

Kāršu spēle pie Krūmiņa: Brigmanis paziņo, ka Jurkāns ir melis (14)

Foto-LETA
Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.Foto-LETA Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis šodien, reaģējot uz bijušā politiķa Jāņa Jurkāna vakardienas izteikumiem, paziņoja, ka Jurkāns ir melis. Viņš norādīja, ka nav noliedzis pazīšanos ar Korupcijas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturēto uzņēmēju Jūliju Krūmiņu.

Brigmanis akcentēja, ka nevienu brīdi nav noliedzis, ka ir pazīstams ar Krūmiņu, taču ZZS gan nav nekādu attiecību ar Jūliju Krūmiņu.

Vakar portāls “pietiek.com” publicēja interviju ar Jurkānu, kurā viņš apgalvo: “Brigmanis saka – kas ir Jūlijs Krūmiņš, es viņu nepazīstu, un ZZS ar viņu nav nekāda saistība. Tajā pašā laikā es ar Brigmani spēlēju kārtis 30. jūlijā pie Jūlija Krūmiņa…”

Šie Jurkāna izteikumi saniknoja Brigmani un viņš nosauca Jurkānu par meli:”Jurkāns ir melis! Viņš ir vienkārši melis! Es pazīstu Jūliju Krūmiņu, un es nevienā vārdā neesmu teicis to, ka viņu nepazīstu. Es Jūliju Krūmiņu pazīstu. Es viņu cienu. Es ar viņu esmu kopā pasākumos bijis. Tas, ko Jurkāna kungs izplatīja, ir meli, un tas ir pārbaudāms radio ziņās,” TV3 Ziņām sacīja Brigmanis.

Sniedzot versiju par to, kā skaidrojami skaļie notikumi Jūrmalā, mēra Gata Trukšņa un uzņēmēja Jūlija Krūmiņa aizturēšana, Jurkāns, kurš neslēpj, ka ir labs Krūmiņa paziņa, apgalvoja, ka viss lielais skandāls ir sacelts politiskos nolūkos, jo KNAB esot jāparāda kaut kādas savas aktivitātes, kaut kāda rosība: “Streļčenoks grib būt priekšnieks uz vēl vienu periodu, tāpēc tiek radītas šādas aktivitātes”.

Bijušais ārlietu ministrs uzskata, ka Krūmiņš izmantots tikai skaļumam.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Brigmanis nav tik gudrs, lai Krūmiņam būtu cienīgs partneris.
  Viduvējs PSKP funkcionārs, kas vienmēr ir ielīferējies labi apmaksātos amatos, kur nekas nav jādara, vienīgi tikai jāmuld pamuļķiem par prieku.

 2. Jūnijs, hmmm … Jūlijs, Augusts … kad būs nākamie ”mēneši”?

 3. Brigmanis ar Krūmiņu būtu varējuši gan kārtis spēlēt, gan visādas lietas kārtot, bet, ka šitie divi gudrie, slīpētie vīri būtu pinušies ar to dzēraju un pajoliņu Jurkānu, kaut kā neticās

 4. “Kas tavs Fausts būs, Margarita? Solveiga, Pērs Gints ir melis” vardi no dziesmas “Meitene ar kallu ziediem”

 5. Brigmanis ir Lemberga bandinieks-lielākais aktieris-komunists Saeimā!

 6. komunists nekad nedriikst atziities melos , jo devis sviniigu zveerestu sludinaat boļševiku komonizma idejas liidz kapa malai , muužiigi muužos , āmen , un taadi izdzimteņi muusu likumdeveeja instituutaa pietiekoši , apsmiekls

 7. Vai šis komunistu pabira atzīsies kaut kādos grēkos?

 8. Lemberga roklaiža Kučinskis atbalsta KNAB iznīcinātāja palikšanu amatā uz otru termiņu.

 9. Zaudētājam bija jādzied gailīša dziesma.

 10. BRIGMANI!!! JURKĀNS GAN ŠOREIZ NAV MELIS!!! VIŅAM IR TAISNĪBA ARĪ UZ SACELTO TROKSNI KNAB, JO STREĻĶIS ĻOTI GRIB VĒL VALDĪT, LĪDZ GALAM IZNĪCINOT KNAB!!! BEZ TAM DRAVNIECE ARĪ JĀPASPĪDZINA AR TIESĀ PIESPRIESTO NAUDAS ATMAKSU NO KNAB!?? VAI TAD STRĪĶI NESPĪDZINĀJA???

Draugiem Facebook Twitter Google+