Karsumam 14. vārti 0

Mārtiņš Karsums guvis 14. vārtus šosezon, kas bija arī uzvaras vārti Maskavas “Dinamo” 3:2 uzvarā pār Vladivostokas “Admiral”.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15

Pēc Karsuma metiena otrās trešdaļas septītajā minūtē “Dinamo” panāca 3:1. Kā izrādījās vēlāk, tie bija uzvaras vārti. Karsums 29 spēlēs nopelnījis 21 (14+7) punktus.

Lauris Dārziņš spēlēja 13 minūtes un 20 sekundes “Traktor” 0:3 zaudējumā pret “SKA”. Oskaram Bārtulim 16 minūtes “Donbass” 5:1 uzvarā pār Novokuzņeckas “Metallurg”. Artūram Kuldam 21 minūte “Salavat Julajev” sastāvā Minskā pret “Dinamo” (4:1).