Karsumam būs jāizlaiž viena spēle 0

Latvijas hokeja valstsvienības un Maskavas “Dinamo” uzbrucējam Mārtiņam Karsumam būs jāizlaiž viena KHL čempionāta spēle par trešdien nopelnīto 5+20 sodu.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

Maskavas “Dinamo” spēlē pret Sanktpēterburgas SKA (3:6) Karsums trešajā trešdaļā pārkāpa noteikumus pret Vadimu Šipačovu, par ko saņēma 5+20 minūšu noraidījumu. Tā kā tas Karsumam ir otrais lielais sods šosezon, automātiski jāizlaiž nākamā spēle. Par papildus sankcijām KHL disciplinārā komisija nelēma.

KHL čempionātā ceturtdien zaudējumus piedzīvoja divu Latvijas izlases aizsargu pārstāvētās komandas. Ufas “Salavat Julajev” aizsargs Kulda uz ledus pavadīja 17 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un veica četrus spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes savas komandas 3:5 zaudējumā pret Čeļabinskas “Traktor”. Ufieši bijs vadībā ar 3:1, turklāt tieši Kuldas noraidījuma laikā “Traktor” panāca izlīdzinājumu.

Oskara Bārtuļa pārstāvētā Doņeckas “Donbass” ar 1: 3izbraukumā atzina Hantimansijskas “Jugra” pārākumu. Bārtulis laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem. Tāpat viņam reģistrēts viens spēka paņēmiens.

Vēl šodien KHL čempionātā “Avangard” – “Spartak” 4:1, “Barys” – “Medvescak” 1:3, “Avtomobilist” – Minskas “Dinamo” 2:0, “Ņeftehimik” – Magņitogorskas Metallurg” 3:5.