Karsumam rezultatīva piespēle un astoņi spēka paņēmieni 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli un izpildīja astoņus spēka paņēmienus, bet viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” izcīnīja uzvaru.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

“Dinamo” savu skatītāju priekšā ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Čerepovecas “Severstaļ”.

Mača rezultātu divas minūtes pirms pirmā perioda beigām atklāja viesu aizsargs Nikolajs Stasenko. Otrās trešdaļas vidū Karsums no vārtu priekšas mēģināja pārspēt pretinieku vārtsargu, taču atsistā ripa atrada ceļu pie latvieša komandas biedra Alekseja Cvetkova, kurš vairākumā izlīdzināja mača rezultātu. Pamatlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pagarinājuma vidū Andrejs Kutejkins guva uzvaras vārtus mājinieku labā.

Karsums šajā mačā laukumā bija 15 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja astoņus spēka paņēmienus un uzvarēja vienā no četriem iemetieniem.

Šosezon Karsums 24 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Vēl vienā KHL mačā Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA viesos ar 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) pārspēja Maskavas apgabala “Vitjaz”, tiekot pie 13.uzvaras pēc kārtas. Ar diviem gūtiem vārtiem uzvarētāju labā atzīmējās Iļja Kovaļčuks, bet Igors Šestjorkins SKA vārtos tvēra visas 20 pretinieku mestās ripas.

Savukārt Maskavas CSKA pretinieku laukumā ar rezultātu 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur pār vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs. Divus vārtus uzvarētāju labā iemeta Petri Kontiola.

Citā KHL mačā Jekaterinburgas “Avtomobilist” savā laukumā ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) uzveica Zagrebas “Medveščak” no Horvātijas. Divreiz precīzs uzvarētājiem bija Artjoms Garejevs, bet horvātu klubā ar diviem precīziem metieniem atzīmējās Brendons Makmilans.

KHL līdere ar 73 punktiem 29 spēlēs ir Sanktpēterburgas SKA komanda, kurai Rietumu konferencē deviņus punktus zaudē CSKA, kamēr trešo vietu ar 54 punktiem ieņem uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuru trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, bet sestā ar 46 punktiem ir Maskavas “Dinamo” vienība.

Septīto vietu ar 42 punktiem ieņem Artūra Kuldas pārstāvētā Helsinku “Jokerit” vienība, kamēr Rīgas “Dinamo” ar 21 punktu 28 cīņās ir pēdējā starp Rietumu konferences 14 komandām.

Austrumu konferencē vadībā ar 62 punktiem 31 mačā atrodas Kazaņas “Ak Bars”, bet otrā ar 52 punktiem ir Omskas “Avangard”, kamēr punktu ziņā otrā ir 59 punktus guvusī Magņitogorskas “Metallurg” komanda. Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” ar 43 punktiem ir sestā, bet Edgara Masaļska un Kristapa Sotnieka pārstāvētā Toljati “Lada”, ko trenē Artis Ābols, ar 38 punktiem atrodama astotajā pozīcijā.