×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
13. marts, 2018
Drukāt

Karsums: Esmu izsalcis un gatavs spēlēt pasaules čempionātā (1)

foto: Sputnik/LETAfoto: Sputnik/LETA

Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums pirmdien pēc ārsta vizītes atviegloti nopūtās – deviņas reizes (!) operētajam labās kājas ceļgalam pēc aizvadītās klubu sezonas nav nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, tāpēc KHL vienības Maskavas “Dinamo” uzbrucējs pēc astoņu gadu pārtraukuma varēs ar izlasi gatavoties pasaules čempionātam.

“Labā ziņa, ka operācija nav vajadzīga, bet sliktā, ka ir sapampums un dakteris teica, ka mēnesi nevajadzētu kāpt uz ledus. Man celi operēja oktobrī, izlaidu pusotru mēnesi, bet atgriešanās laikam tāpat bija mazliet par ātru. Tāpēc tagad ir, kā ir. Mačā pret Kanādu arī viens trāpīja no aizmugures pa celi, tas nenāca par labu,” situāciju skaidro Karsums, piebilstot, ka trenažieru zālē var strādāt pēc gandrīz pilnas programmas, svarīgi esot arī vingrināt kāju, lai nostiprinātu ceļu muskuļus. Pasaules čempionāts Dānijā sāksies 4. maijā un viņš domā, ka pietiks laika sagatavoties. Katrā ziņā tas, ka nav vajadzīga operācija, jau ir lielisks jaunums un radījis lielu optimismu attiecībā uz spēlēšanu valstsvienībā. Mārtiņš pat nosmejas: jutīšos kā debitants.

Šobrīd 32 gadus vecais uzbrucējs ir Rīgā, bet 19. martā jāatgriežas Maskavas “Dinamo” – būs tikšanās ar vadību un kā ierasts acīmredzot atsāksies treniņi. Cik ilgi viņam būs jāpaliek kluba rīcībā, Mārtiņš nezina. “Sapulcē gan jau mums raus galvas nost. Vismaz tā vajadzētu būt, zinot, kāda bija sezona. Mērķis bija tikt izslēgšanas spēlēs un iespējas bija līdz pat pēdējai spēlei, bet mēs tās palaidām garām. Ambīcijas klubam bija tikpat lielas kā parasti. Jā, sastāvā bija daudz jauno, taču arī spēlētāji, kas izcīnījuši Gagarina kausu. Kas nesanāca? Daudzās spēlēs izlaidām uzvaru pašās beigās, nenoturējām pārsvaru.”

Maskavas “Dinamo” Rietumu konferencē palika devītajā vietā. Par komandas rezultatīvāko spēlētāju ar 27 punktiem kļuva aizsargs Iļja Ņikuļins, bet Karsums ar 34 spēlēs iegūtiem 15 punktiem (3+12) ir saraksta desmitajā vietā. Pirmo reizi astoņu KHL pavadīto sezonu laikā viņš guva mazāk par desmit vārtiem. “Ko uzbrucēji darīja? Labs jautājums. Izskatās, ka neko. Man sezona bija drausmīga, trīs goli… Momenti veidojās un gana daudz, bet ripa negāja vārtos, tāpat arī komandas biedriem. Spēlē it kā jutos labi, jā, celi mazliet jutu, taču tas neatstāja iespaidu uz slidošanu un cīņassparu.”

Karsumam līgums ar Maskavas “Dinamo” ir spēkā arī uz nākamo sezonu un viņš labprāt paliktu komandā, kurā spēlē kopš 2013. gada un šosezon uz formas dabūja arī A – kapteiņa asistenta – burtu. Ar finansiālo pusi problēmu neesot bijis, bet Krievijas prese jau raksta, ka nākamajā sezonā maskaviešu budžets palielināsies, lai klubs atgrieztos tur, kur pieradis būt – konferences labāko vienību vidū.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

Draugiem Facebook Twitter Google+