Sports
Hokejs

Karsums: Noslēdzot jaunu līgumu finansiālajā ziņā neesmu zaudētājs 16

Foto – Juris Kalniņš

Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums noslēdzot jaunu divu gadu līgumu ar KHL vienību Maskavas “Dinamo” finansiālajā ziņā nav zaudētājs, viņš atklāja “LA”.

Finansiālo problēmu skarto Maskavas “Dinamo” daudzi spēlētāji pametuši, taču 31 gadu vecais Karsums palicis. Turklāt līdz šim viņam bija spēkā līgums uz vienu gadu, bet nu noslēgta jauna vienošanās, kas paredz sadarbību uz nākamajiem diviem gadiem.

“Lielākajai daļai spēlētāju iedeva brīvā aģenta statusu un  varēja iet uz jebkuru citu komandu, vairāki līderi aizgāja prom. Es izlēmu palikt, jo esmu šajā komandā pavadījis četrus gadus un jūtos labi, arī ģimenei un bērniem Maskavā ir pierasts. Uzreiz aģentam pateicu, ka primārais ir palikt “Dinamo”, vienojāmies par jaunu līgumu, finansiālajā ziņā zaudētājs neesmu. Esam Maskavā un gatavojamies sezonai,” sacīja Karsums, kurš pagājušajā sezonā ar 52 spēlēs iekrātiem 34 punktiem bija komandas rezultatīvākais spēlētājs.

Pavasarī viņš cerēja pēc septiņu gadu pārtraukuma atkal Latvijas izlasi pārstāvēt pasaules čempionātā, tomēr nepaspēja atkopties pēc ceļgala operācijas.

Paredzams, ka nākamajā sezonā Maskavas “Dinamo” sastāvs “uz papīra” nebūs tik solīds kā ierasts.

Saistītie raksti
LA.lv