Karsums pagarinājumā iemet uzvaras vārtus 0

Maskavas “Dinamo” komandu pārstāvošais latviešu hokejists Mārtiņš Karsums trešdien pagarinājumā izrāva uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunās sezonas pirmajā mačā.
Latvijas speciālistu Harija Vītoliņa un Viktora Ignatjeva trenētā un vēl viena latviešu hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā “Dinamo” savā laukumā ar 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Novosibirskas “Sibirj” komandu.
Spēles rezultātu sestajā minūtē atklāja viesu komandā spēlējošais Oļegs Gubins, bet divas minūtes līdz pirmā perioda beigām rezultātu izlīdzināja Somijas aizsargs Juso Hietanens.
Turpinājumā 2:1 mājinieku labā otrās trešdaļas sākumā panāca Maksims Karpovs, taču piecas minūtes vēlāk rezultāts atkal bija neizšķirts, jo otros vārtus “Sibirj” komandā guva Aleksejs Kopeikins. “Dinamo” atkal vadībā nonāca, pateicoties Anseļa Gaļimova precīzam metienam 30.minūtē.
Tiesa, trešā perioda sākumā viesu klubs atkal panāca neizšķirtu 3:3, ko arī spēja noturēt līdz mača pamatlaika beigām. Vārtus šajā komandā guva Dāvids Ulstrems.
Tiesa, jau pagarinājuma otrajā minūtē izšķīrās spēles liktenis, kad precīzu metienu uz pretinieku vārtiem izdarīja Karsums.
Arī Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Ņižņekamskas “Ņeftehimik” vienība trešdien savās mājās izcīnīja uzvaru, ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pārspējot Hantimansijskas “Jugra” komandu.