Sports
Hokejs

Karsums: Šo nedēļu atcerēšos ar pozitīvām emocijām0

foto: LETA

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Karsums pēc zaudējuma Vācijai pauda gandarījumu, ka komanda cīnījusies no sākuma līdz beigām, taču uzvarai mazliet pietrūka.

Latvijas hokejisti izšķirošajā spēlē par ceļazīmi uz 2018. gada Phjončhanas olimpiskajām spēlēm piekāpās Vācijai ar 2:3, tādējādi pirmo reizi šajā gadsimtā nekvalificējoties olimpiādei.

“Visi čaļi malači – zaudējām, bet cīnījāmies no pirmās līdz pēdējai minūtei. Pie 0:2 gājām un sitāmies, zinājām, ka nav ko zaudēt. Vācija ir ļoti labs pretinieks, mazliet pietrūka. Vārtsargu maiņu īsti nesapratu – domāju, ka Gudim (Kristeram Gudļevskim) trauma, bet laikam jau nē. Tas jāprasa trenerim. Lai arī netikām uz olimpiskajām spēlēm, šo nedēļu atcerēšos ar pozitīvām emocijām, prieks spēlēt izlasē – traumu dēļ man daudz nav bijusi iespēja,” teica Karsums, piebilstot, ka, ja veselība ļaus, tad pavasarī labprāt spēlētu pasaules čempionātā, kurā pēdējo reizi piedalījās 2010. gadā.

Saistītie raksti

KHL vienību Maskavas “Dinamo” pārstāvošais uzbrucējs mačā pret Vāciju guva vienus vārtus, pēc skaistas Kaspara Daugaviņa piespēles realizējot skaitlisko vairākumu. “To mēs treniņos bijām mēģinājuši,” norādīja Mārtņš.

Trenera maiņa nedēļu pirms turnīra, viņaprāt, nebija izšķirošais zaudējuma faktors: “Esam profesionāli hokejisti, taktiku varam paši izdomāt. Treneri vajag, lai motivētu, un Haraldam tas sanāca labi.”

LA.lv