Karsums un Daugaviņš rezultatīvi, Maskavas “Dinamo” iet tālāk 0

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums sestdien, 7.martā, izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, kamēr viņa tautietis Kaspars Daugaviņš veica divas rezultatīvas piespēles, palīdzot viņu pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” komandai, kuru trenē Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sestajā spēlē ar 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) izbraukumā apspēlēt Jaroslavļas “Lokomotiv” un sasniegt turnīra otro kārtu.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Sērijā līdz četrām uzvarām Maskavas “Dinamo” uzvarēja ar 4-2.

Tieši Karsums atklāja šīs cīņas rezultātu, kad pēc lieliskas partneru saspēles raidīja ripu vārtu devītniekā. Viņam rezultatīvu piespēli veica tieši Daugaviņš. Nedaudz vairāk kā četras minūtes vēlāk Aleksandrs Osipovs dubultoja viesu pārsvaru, bet 32.minūtē, piepalīdzot arī Karsumam, Maksims Pestuško panāca jau 3:0.

Punktu šim mačam 57.minūtē pielika Aleksejs Tereščenko, kuram rezultatīvi piespēlēja arī Daugaviņš.

Karsums šajā cīņā laukumā pavadīja 16 minūtes un 54 sekundes, bet viņa vienīgais metiens šajā duelī bija precīzs. Tāpat latvieša rēķinā arī viens spēka paņēmiens.

Tikmēr Daugaviņš nospēlēja 17 minūtes un 32 sekundes, izpildot divus nesekmīgus metienu pa pretinieku vārtiem. Tāpat viņš uzvarēja vienā no diviem iemetieniem un bloķēja divus pretinieku metienus.

Karsums sešās aizvadītās šīs sezonas izslēgšanas spēlēs guvis trīs vārtus un izpildījis divas rezultatīvas piespēli, bet Daugaviņa rēķinā trīs rezultatīvas piespēles.

Kļuvis zināms, ka Maskavas “Dinamo” konferences pusfinālā līdz četrām uzvarām spēkosies ar Sanktpēterburgas SKA, bet regulārā čempionāta uzvarētāji Maskavas CSKA tiksies ar Somijas vienību Helsinku “Jokerit”.