Sputnik/Scanpix

Karsums un “Dinamo” iet tālāk, “Torpedo” sezona ir galā 0

Latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas “Dinamo” Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas turnīra jeb Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla piektajā spēlē trešdien savā laukumā ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kam rokas lūzuma dēļ nevarēja palīdzēt Kaspars Daugaviņš.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Sērijā līdz četrām uzvarām ar 4-1 triumfēja “Dinamo”, kas Rietumu konferences pusfinālā tiksies ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Sanktpēterburgas SKA. Tikmēr otrā konferences pusfinālā regulārā čempionāta uzvarētāja Maskavas CSKA duelēsies ar Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Maskavā notikušajā cīņā mača rezultātu 17.minūtē atklāja mājinieku aizsargs Jakovs Rilovs, bet otrajā periodā divas minūtes pirms trešdaļas beigām uzbrucēja Artjoms Fjodorovs panāca 2:0. Astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām Kirils Urakovs vienus vārtus atguva, taču pusminūti pirms trešās trešdaļas beigām Aleksejs Tereščenko raidīja ripu tukšo vārtos, pieliekot punktu “Dinamo” uzvarai.

Karsums šajā spēlē laukumā bija 17 minūtes un 37 sekundes, vienu reizi metot pa vārtiem un izpildot četrus spēka paņēmienus.

Kā vēstīts, Daugaviņš Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē lauza roku, kas varētu apdraudēt arī viņa dalību pasaules čempionātā. Šobrīd ārsti vēl veicot darbu un drīzumā spriedīs par hokejista atveseļošanās laiku un iespējām palīdzēt izlasei.

Tikmēr “Lokomitiv” trešdien savā laukumā ar 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) pārspēja Baltkrievijas komandu Minskas “Dinamo”, sērijā uzvarot ar 4-1. Ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm uzvarētājiem izcēlās Brendons Kozuns.
Vēl Rietumu konferences ceturtdaļfinālā CSKA ar 4-0 uzvarēja Artūra Kuldas pārstāvēto Somijas komandu Helsinku “Jokerit”, bet SKA ar tādu pašu rezultātu uzveica Maskavas apgabala “Vitjaz”.