×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
26. septembris, 2016
Drukāt

Kārtējā apšaude ASV : Hjūstonas lielveikalā ievainoti vairāki cilvēki

Foto AP/Scanpix/LETAFoto AP/Scanpix/LETA

Apšaudē, kas pirmdien notikusi Hjūstonā, ASV Teksasas pavalstī, ievainoti deviņi cilvēki, bet pats uzbrucējs ticis nošauts, ziņo policija.

Policija uzbrucēju nošāva, un nekas neliecina, ka uzbrukumā būtu piedalījusies vēl kāda persona.

Seši no ievainotajiem nosūtīti uz apkārtnē esošajām slimnīcām, bet trim medicīniskā palīdzība sniegta notikuma vietā. Viens no ievainotajiem ir kritiskā stāvoklī, bet vēl viena stāvoklis ir smags.

Hjūstonas ugunsdzēsības dienesta pārstāvis Ričards Manns iepriekš pavēstīja, ka cietušo ievainojumu smaguma pakāpe ir dažāda. Dažiem no viņiem ir šautas brūces, bet citus ievainojušas sašauto stiklu šķembas.

Pēc apšaudes policija pārbaudīja uzbrucēja automašīnu un atrada tajā vairākus ieročus.

Šāvējs jau identificēts kā kāds Hjūstonas apkārtnē strādājošs advokāts, taču viņa vārdu policija neatklāja.

Tikmēr Hjūstonas mērs Silvestrs Tērners televīzijas kanālam KTRK pavēstīja, ka domājamais uzbrukuma motīvs esot advokāta domstarpības ar firmu, kurā viņš strādājis.

Šo versiju pārbauda arī policija.

Aculiecinieki stāsta, ka ap plkst.6.30 (plkst.14.30 pēc Latvijas Latvijas laika) kāds vīrietis pie kāda daudzdzīvokļu māju kompleksa sācis šaut uz garāmbraucošajām automašīnām.

Iepriekš tika ziņots, ka šaušana notikusi vienā no pilsētas iepirkšanās centriem, taču tagad kļuvis zināms, ka tuvējais iepirkšanās centrs ticis izmantots kā pirmās palīdzības sniegšanas vieta cietušajiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+