×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
8. marts, 2016
Drukāt

Franks Gordons: Kārtējais Kremļa stiķis (11)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Franks Gordons

Kampaņā, kas Krievijā – un ne tikai – izvērsta pret Rietumiem, nozīmīgs faktors ir apgalvojums par “jauno pasaules kārtību”, ko lūkojot ieviest noslēpumainās “pasaules aizkulises” (“mirovaja zakuļisa”): baņķieri, transnacionālas korporācijas, mediju magnāti, kas kaldina velnišķīgus plānus “Bilderbergas kluba” saietos. Jēdziens “jaunā pasaules kārtība” ņemts no Savienoto Valstu “Lielā zieģeļa” un viena dolāra naudas zīmes, kur attēloti “brīvmūrnieku simboli” – trīsstūris ar Dieva aci, piramīda un latīniskie vārdi “Novus ordo seclorum” (precīzs tulkojums gan būtu nevis “Jaunā pasaules kartība”, bet “Laikmetu jaunā kārtība”).

Un tagad pienāk ziņa, ka Krievijas anektētajā Krimā, Sevastopolē, izveidots nez kāds “starptautisks Hersonesas klubs”, kura uzdevums arī esot “jaunas pasaules kārtības” pamatu izveide. Pavisam nopietni! Šī kluba pirmajā sēdē piedalījušies “30 eksperti no Krievijas, Sīrijas (!), ASV un Itālijas”. Notikusi apaļā galda diskusija “Jaunā pasaules kārtība – kas tas tāds?”, spriests par “Krievijas misiju 21. gadsimtā”. Viens no kluba dibinātājiem, “Nacionālā mūsdienu ideoloģijas attīstības institūta” ģenerāldirektora vietnieks Igors Šatrovs uzsvēra: “Krievu “pavasaris” pamudināja mūs ķerties pie jaunā projekta. Pirms diviem gadiem pasaule iepazina jaunās pasaules kārtības modeli, kad pilsoņi pēc pašu iniciatīvas pieņēma lēmumu, un Krima un Sevastopole atgriezās Krievijas Federācijā.” Šatrovs priecīgi paziņoja, ka “krievu civilizācija (!) gatava piedāvāt pasaulei savu jaunās pasaules kārtības projektu”.

Nozīmīga loma kluba izveidē un darbībā ir “Viskrievijas sabiedriskās domas izpētes centra” ģenerāldirektoram Valērijam Fjodorovam. Un kas tad bija atbraucis no ārzemēm uz šo saietu? No Sīrijas – apgāda “Byblos Consulting” ģenerāldirektors Ali Salims ­Asads­ (diktatora Bašara Asada radinieks?), no Itālijas – labējo separātistu partijas “Lega Nord” darbinieks Marko Tirapelle, un no ASV neklātienē (ar skaipa palīdzību) piedalījās rakstnieks Jurijs Miloslavskis.

Varam secināt, ka metode, ko lietoja Putina Krievija, atņemot Ukrainai Krimu, tad ir tā “jaunā pasaules kārtība”. To tagad grasās perināt.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. slims meglomānisks mesiānisms. Mēs visi zinam kur tas novēda Hitlera Vāciju. Tāds pats liktens var arī apmeklēt Putina Krieviju.

 2. Pagājušajā gadsimtā Eiropā toreizējie agresori ar mērķiem – “dzīves telpas” iekarošana “izredzēto nācijai” un “šķiru cīņa” par “proletariāta”(komunisma) diktarūru iedibināšanu citās Eiropas valstīs noveda pie noziedzīgā Molotova-Ribentropa fakta, Austrumeiropas sadalīšanas …. un rezultātā pie Otrā pasaules kara.
  Un šodienas Krievija ar līdzīgiem agresīviem lozungiem par “jauno pasaules kārtību”, kuru gatava pasniegt “krievu civilizācija”(laikam “izredzēto nācija”), izaicina visu pasauli un provocē uz nemieriem visā pasaulē dzīvojošo “krievu civilizāciju”. Kurš tad ir agresors?

 3. cūcīgiem bauru-kibucnieku hibrīdiem vankšķēt uz krieviem, šie plukatas cer uzlabots avu nekam nederīgā cilvēciņa budžetu ar pagaldē pasviestu šekeli…

 4. … Musu laika krieviem un to agentiem patik parrakstit vesturi … ar noluku iznicinat visu tautu vesturi un parvaldit visas nelegali uzurpeto tautu tiesibas … !
  … Ar sadiem jauninajumiem neko nevares panakt bez asinainas varas pielietosanu …
  … Un atmaksa par siem vara darbiem jau nak nakdama … ari vinu agentiem … !

 5. … Tatari nav Krimas aborogeni … bet Aziatu tauta, kas vesturiska sekvence ir tikai pedeja !!!

  … Istie aborogeni nak no sen izkauto un izdzito, seno protbaltu tautam, vai tas samaisito baltiem ko vesture vatceras ka skitu valsti … lidz 500 g.p.m.e. !

  … Ari skitiem tad pienaca karta, tas izskausanai un izraidisanai … no vinu varas uzurpatoru, agresivo Khazaras Imperijas, turku iebruceju ordam … kas velak pati tika sarauta gabalos no Kalifata un laika gaita tika parnemta no Bizantijas interesem !

 6. kārtējo reizi gordonels melš niekus…vai tādeļ mēs, latvieši un citas bij. PSRS tautas , tevi un citus ebrējiņus no Vācu nacistu zemcilvēkiem izglābām? Ko? Būtu labāk meties ceļos un pateicies mums, – atceries, ka par glābšanu atlīdzība vēl nav prasīta.

 7. Rotšildi un Rokfelleri ar CO ASV izveidojuši pasaules kārtības klubu un Krievijas valdošie žīdi nolēmuši arī ko pievākt.

 8. Tautas,kas apdzīvo Krievijas teritoriju ir gadsimtiem radinātas pie lielām asiņu šaltīm.Viens no apliecinājumiem ir lielā ,nepārvaldāmā teritorija.Krima tikai klinšaina pussala,kuru kā bezvērtīgu dāvanu PSRS ģenerālsekretāra Ņikitas Hruščova laikā iemērija Ukrainai,tā sacīt,par labu satikšanu.Krimas tatāriem,kas ir šīs teritorijas aborigēni,bija pilnīgi vienalga ,jo Krievijai un Ukrainai bija vienota un ,kā toreiz paredzēja ,nedalāma jurisdikcija uz mūžiem.Pārrēķinājās.

 9. “Krievijas misija 21. gadsimtā” ? Atbildēt

  Krievu tautas misija ir atbrīvoties no pagātnes imperiāliem rēgiem (ieskaitot KGB un Pūķinu) un ieiet 21. gadsimtā.

  • visai bezcerīgi, jo
   vaņa ar lielu troksni
   uzrauj piedurknes
   līdz padusēm… un
   momentā atdziest.

   • Что, опять? Тебе не надоело ещё? Продолжаем веселиться. Прекрати воровать чужие ники, цука!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Mācību sezona

Nacionālie bruņotie spēki pagājšnedēļ informēja žurnālistus par vasarā un rudenī Latvijā paredzētajām trim vērienīgām mācībām, kurās piedalīšoties vairāki tūkstoši sabiedroto karavīru, kā arī lidmašīnas un bruņutehnika. Tuvākās mācības Latvijas teritorijā – ASV organizētas sauszemes un gaisa spēku mācības “Saber Strike 18” – sāksies 3. jūnijā. Atbildīgās iestādes sabiedrību brīdinājušas arī par šovasar jau sāktajiem un vēl gaidāmajiem remontdarbiem uz Latvijas un galvaspilsētas ceļiem un ielām. Gan autovadītāji, gan gājēji Rīgā pērn sūrojās par neērtībām, ko radīja nepārdomāta darbu organizācija un nenorobežotas remontdarbu vietas. Šosezon redzēsim, vai pašvaldība mācījusies no pagājušās vasaras kļūdām.

Izvēloties atpūtai peldvietu, galvenokārt domāju
Draugiem Facebook Twitter Google+