×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
4. decembris, 2016
Drukāt

Ilmārs Knaģis: Kārtējais stulbums (21)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilmārs Knaģis

Pirms dažām dienām Krievijas NTV pārraidē “Tikšanās vieta”, ko šad tad skatos, bija runa par to, kas notiek Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā pēc Trampa ievēlēšanas par ASV prezidentu. Bija liela klaigāšana (kā visai bieži šajā raidījumā), gandrīz līdz kautiņam. Raidījuma tēma mani ieinteresēja, un es to skatījos līdz trijiem naktī. Publikā bija arī bēdīgi slavenais pulkvedis Viktors Alksnis, kurš atkal ar putām uz lūpām centās nomelnot Latviju. Nedaudzās Latvijas un Polijas atbalstam paceltās balsis zuda tendenciozi noskaņotajā troksnī.

Nabaga neko nesaprotošā Krievija! Tā atrodoties “mūžīgā naidīgu varu ielenkumā”. Kad Krievija beidzot nāks pie prāta un sapratīs, ka neviens tai nedraud, ka nevienam nav vajadzīgas ne tās stepes, ne tundras, ne lauki, ne nīkuļojošās sādžas. Bet pirms klaigāšanas par reiz notikušo tautu glābšanu no “kapitālisma žņaugiem” labāk būtu atvainojusies savu bijušo varu un tautas vārdā par tām vairākām simtgadēm, kad gan Latviju, gan citas zemes un tautas tā iekaroja un uzskatīja par savām no mūžseniem laikiem.

Kad krievu tauta beidzot sapratīs, ka Krievijas plašums ir svešu teritoriju iekarošanas rezultāts? Tikai tad Krievijā sāksies uzplaukums, kad tā dzīvos savā zemē tajā platībā, kas tai bija no likteņa vai Dieva (kas kam labāk patīk) piešķirts. Tas nav mans izdomājums, tas loģiski izriet no Krievijas vēstures.

Pievienot komentāru

Komentāri (21)

 1. Lielo valstu vēsture ir pilnīgi līdzīga kā ūdens pile pilej. Tāda tā ir Krievijai, tāda tā ir Amerikai. Nekur iedzimtajiem sevišķi salda dzīve neveidojas. Kas stiprāks, tam taisnība – kā asiņains diegs vijas cauri vēsturei. Labi būtu, ja nevītos.

 2. Paldies Ilmāram Knaģim par labo rakstu!

 3. Redzi Knāģit, krievija tad neuztrauksies par savu zemi un robežām, kad “miera un demokrātijas” nesēji pārstās aiz vien vairāk algotņu un nāves mašīnu pievilkt pie viņas robežām. Tikai pilnīgi nozombēts jamp[ampiņš neredz kas šodien notiek pasaulē un Eiropā un kādi mērķi ir šiem demokratizētājiem. Cerams, ka Trampa kungs kaut nedaudz mazinās šo saspīlējumu.

 4. А сам автор то кто такой? Кто он такой, чтобы давать советы России и россиянам?! Никто в России о нём не знает ничего. Так, пустое место.

  • Viņš ir cilvēks un LATVIETIS !!Un kas tad tu esi?Vecss čekas puveklis kurš pelna koka rubli ar gānīšanos.Man gan ir milzu lepnums par savu valsti,ka no mums Putinam un krievijai no bailēm bikses pilnas.Mēs esam ienaidnieku pirmajās rindās un tādā valstī ir gandrīz 1/2 krievu.
   Cik tad vērta ir tava krievija?Ne velti nedēļas laikā noslīkst divi samaļoti,jo troses sarūsējušas/ ŠROTI /Tad jau mūsu tanki vēl ir ogogo ,vai ne trolli?

   • Экие вы задиры, однако. Смотри не лопни от самомнения и безбашенной «смелости». Вы, сударь, дурак и вор. Воровать чужие ники нехорошо. Вор должен сидеть в тюрьме.

    • Oi, biedri, kungi piedodiet! Vakar tā biju piesūcies impērisko ka gāja atkal vaļā: „Вы, сударь, дурак и вор. Сам чеши себе задницу. Тьфу на тебя / Šodien kad esmu demokrātiski skaidrā, mani moka morāliskās paģiras par rupjībām, hroniskiem meliem, faktu noliegšanu. Lūdzu saprotiet manu nožēlojamo stāvokli! Karot pret zināmiem, dokumentāli pierādītiem faktiem ir pretīgi līdz vēmienam. Pamēģiniet jūs visu laiku melot, tad redzēsiet kā jutīsieties! Melu ikdienas jūtos iztukšots. Jaunus melus sacerēt grūti, zūd melu kvalitāte un ticamība. Lūdzu palīdziet!

     • Вы вор! Вы воруете чужие ники! И этот факт не изменит всё ваше словоблудие. Вор должен сидеть в тюрьме. Там ваше место. И сидя там около параши, можете рассказывать сокамерникам о своей слосчастной судьбе, о своей борьбе с фактами, о том, как трудно врать. И о том, что у вас нет мозгов и воображения, для того, чтобы придумать себе ник.

  • Ja nav cita ko darīt, tad pakasi sev pakaļu, nevis stulbi spriedelē un gribi čakarēt latviešiem smadzenes. Mūsu saprātu tu negrozīsi, troļļo pa krievu portāliem, nesmirdini te gaisu. FU.

  • Ja nav cita ko darīt, tad pakasi sev pakaļu, nevis stulbi spriedelē un gribi čakarēt latviešiem smadzenes. Mūsu saprātu tu negrozīsi, troļļo pa krievu portāliem, nesmirdini te gaisu. FU.

  • Knaģis, lai tu zinātu, ir cienījams cilvēks, 2 reizes izsūtīts, izdzīvojis, atgriezies un ir ar gaišāku saprātu, kā tu

  • В свою очередь вышеупомянутый президент России Путин также пошутил пару дней назад, пополнив будущее собрание своих острот и афоризмов. Так прямо и сказал,
   a сказал он собственно, что у России граница нигде не заканчивается.

   Все дело в неверном понимании ими фактора территории в истории и, если так можно выразиться, мировоззрении России. Существенная часть человечества искренне считает, что наша страна действительно движима инстинктом территориального расширения. Эдакая ненасытная империалистическая утроба, стремящаяся загрести в себя все земли, до которых может дотянуться.
    
   И это их большая ошибка. Ошибка она сама по себе, а вот большая она потому, что реальность куда хуже. Для них – хуже.

   • Каждый волен сходить с ума по своему, Ваня. Если ты Ваня конечно, а не кто то другой. Это была шутка из учебника за 6-й класс, всего лишь. Но ты, Ваня, можешб раздувать из этой шутки своего «слона» пока он не лопнет, ну или ты сам, от натуги не лопнешь. Удачи тебе.

 5. Knaģis vēlas lai Krievija atvainojas par Vācijas, Zviedrijas, Polijas, Lietuvas veiktajām Latvijas okupācijām????

 6. “Nabadziņi” tie krievi – ne “labdari” no Francijas vārdā Napoleons, ne “glābēju” no Vācijas vārdā Ādolfs savulaik vēlējās uzklausīt, – ne pat “viedo” Ilmāru no Latvijas uzklausīs. Ai, ai, kā tādās reizēs izsakās –
  ar saviem pātariem svešā baznīcā nevajag līst!

 7. Nu negribu aizstāvēt Krieviju, bet objektivitātes labad-ja jau tā vajag, kā autors saka, tad jau visiem ziemeļamerikāņiem jāvaķas prom no savām valstīm, koē…?

 8. Amurikāņi arī uzskata, ka vienai valstij nedrīkst piederēt tik daudz dabas bagātību, tāpēc Krievijai tās ir jāatdod amurikāņiem. Tad Amurikā sāksies īstens uzplaukums, jo amurikāņi, bez šaubām, dzīvo savā zemē tajā platībā, kas tai bija no likteņa vai Dieva (kas kam labāk patīk) piešķirts.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Par to domāšu rīt!

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata konkursu izsludinās līdz augustam, taču pieteikšanās termiņš būs garš un uzvarētājs tiks nosaukts pēc Saeimas vēlēšanām, piektdien žurnālistus informēja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). “Lēmums par jauno VID vadītāju jāpieņem pēc oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, lai samazinātu spriedzi, ko rada priekšvēlēšanu periods,” sacījusi ministre.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+