Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
16. marts, 2015
Drukāt

“Kartupeļu opera” sezonu noslēgs koncertzālē “Rīga”

Foto: Mārtiņš Otto, Rīga 2014Foto: Mārtiņš Otto, Rīga 2014

Koncertuzveduma “Kartupeļu opera” organizatori izsludina pēdējo izrādi, kas 6. maijā plkst. 18 notiks Koncertzālē “Rīga”, informē projekta sabiedrisko attiecību speciāliste Žermēna Laupace.

“Mēs saņemam ļoti daudz jautājumu par nākamajām izrādēm, to norises vietām un laikiem. Mēs secinām, ka vecāki ir novērtējuši šī koncertuzveduma kvalitātes – interesanto mūziku, dzīvo izpildījumu, un to, ka visu izrādi kopā ar profesionāliem solistiem dzied Rīgas Doma meiteņu koris – būtībā bērni bērniem, un vēlas tās parādīt saviem bērniem,” stāsta projekta vadītāja Inese Beķere.

Projekta organizatori ar šo izrādi gan nesteidz koncertuzvedumam pielikt punktu, bet cer, ka tas dzīvos arī jaunajā sezonā un jau tiek meklētas iespējas, kā to realizēt.

Gandarījumu par paveikto sniedz arī nule saņemtais LaPPA (Latvijas Pasākumu producentu asociācijas) apbalvojums projektam “Kartupeļu opera” kā Labākajam pasākumam bērniem 2014. gadā.

Vēl šajā sezonā “Kartupeļu opera” ar divām izrādēm 19.aprīlī viesosies Cēsīs, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Koncertuzveduma apmeklētāji tiek aicināti uz izrādi paņemt līdzi vienu kartupeli, ko uz vietas ziedot pārtikas bankai “Paēdušai Latvijai”. Līdz šim dāsnākie skatītāji ir bijuši Rēzeknē, kad tika saziedoti kopā divi maisi kartupeļu, kurus pēc tam saņēma kāda no pilsētas trūcīgajām ģimenēm.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli (1)Ģirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+