×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
16. februāris, 2015
Drukāt

“Skrīveru mājas saldējums” piedāvā nebijušas kombinācijas; arī kartupeļu saldējumu ar tomātu mērci (10)

Foto - Ivars BušmanisFoto - Ivars Bušmanis

Pirms astoņiem gadiem Skrīveros dibinātais Sotnieku ģimenes uzņēmums SIA “Rozīne” patlaban kļuvis par vienu no valstī visvairāk zināmajiem īsta, bez mākslīgām piedevām gatavota saldējuma ražotājiem. Kā nu ne, ja “Skrīveru mājas saldējuma” kafejnīcā Skrīveros var baudīt no saldējuma gatavotas uzkodas un trīs ēdienu maltīti. Tā ir vesela izrāde! Aizvadītajos gados pircējiem gadatirgos un nu jau arī restorānos, kafejnīcās piedāvātas vairāk nekā 80 pašu saimnieku izveidotas saldējuma šķirnes. Un ar kādām izejvielām un nosaukumiem – “Pacilājošs biezpiena saldējums ar fantastiskām avenēm”, “Burvīgs šokolādes saldējums ar zilo sieru”, “Kartupeļu ‘Laura’ saldējums ar karstu tomātu mērci un sīpolu saullēktu”, “Atspirdzinošo paniņu saldējums”! To dēļ daudzi uzņēmumi pasūta Sotnieku ģimenes saldējumu viesizrādes savos pasākumos.

Šā gada janvārī uzņēmums piedalījās starptautiskajā izstādē “Zaļā nedēļa” Berlīnē. Ar neparasti strādīgo Sotnieku ģimeni – uzņēmuma īpašnieci Leldi, viņas brāli Mārtiņu, māti Dzidru un tēvu Voldemāru – tiekamies uzreiz pēc atgriešanās no Berlīnes, tāpēc sarunu sākam ar iespaidiem pēc pasaules lielākā patērētāju pārtikas gadatirgus.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Visgaršīgākais saldējums Latvijā! Katru reizi apmeklējot, priecājamies par sirsnību un iedvesmojošo darbīgumu, kas nāk no šīs ģimenes ne tikai savā kafejnīcā, bet arī Skrīveru sabiedriskajā dzīvē! (par kaut kādiem pagātnes grēkiem gan neesam informēti, spriežam pēc saviem iespaidiem) Vēlam daudz spēka, pacietības un iedvesmas arī turpmāk! Vairāk mums Latvijā šādu ģimenes uzņēmumu! Gandrīz vietējie saldējumu baudītāji.

 2. Fantastiskas garšu nianses! Kad vasarā atbrauks bērni, noteikti aizbrauksim uz šo kafejnīcu.
  Lai radošais gars pielīp arī vņiem!
  Bāleliņi – domājat nevis ar skaudību – kāpēc vņiem ir? bet racionāli – kāpēc man arī nevarētu būt?
  Varētu. Kaut kas cits. Visumā lido tik daudz nerealizētu ideju, iespēju. Jāriskē.

 3. Kaut paši būtu tik daudz izdarījuši kā šī gimene! Atraduši pie kā piesieties – pie staba. Āŗprāts, cik tālu cilvēki var aiziet!

 4. Brīnos par komentāriem – izskatās, ka komentētāji tikai slikto ievēro. Tā mēs no sūdiem neizkārpīsimies, ja atpalicēji tik vilks atpakaļ tos, kas mēģina izrāpties.
  Šķēles padoms pašiem vismaz zobus iztīrīt nav zaudējis aktualitāti 🙂

 5. Būsim godīgi – cenas saldējumam fantastiskas, bet ūdeņains un negaršīgs. Aizvedu mazmeitu pacienāt, bet piedzīvojām vilšanos. Tagad abas ēdam ar baudu Ekselenci dubultā šokolādē – 2x lētāk.

 6. Malacis Lelde.cīnies un ej pasaulē, jo Tevi,diemžēl, skrīverieši nekad īsti neiemīlēs, jo nākas maksāt par senču grēkiem, jo ļaudis jau visu atcerās ( nu nav tie tavi senči mīlētākie miesta cilvēki)! Pati esi baigi forša, paskatījo interviju Rīga 24 televīzijā un biju lepna par Tavu prasmi reklamēt savu produkciju, vispār biji īsta dzirkstelīte! Par vizuālo telpu noformējumu tiešām vajadzētu piedomāt un tas logo kā no padomju laikiem!

 7. Kā var pārdot saldējumu tik neestētiskā vidē? Tas nošmulētais un apdrupušais stabs bildes fonā ir netīrumu pilns, tā jau var saslimdināt visus saldējuma ēdājus! Nevajag tikai kritizēt citus – arī uz sevi vajag paskatīties ar kritiskāku aci! Fantastiskajām saldējuma cenām vajag atbilstošu vidi!

  • Tas stabs visdrīzāk ir skurstenis. Tādi vecie un daudzus gadus kalpojošie skursteņi ir – tos biežāk vajag krāsot baltus, jo ar gadiem darva sāk spiesties uz ārpusi.

Draugiem Facebook Twitter Google+