×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. novembris, 2013
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Kas drupina valsts ēku? (17)

EP deputāts Aleksandrs Mirskis. Foto - LETAEP deputāts Aleksandrs Mirskis. Foto - LETA

22. novembra numurā Rīgas krievvalodīgā avīze “Vesti segodņa” ar tiem lielākajiem burtiem nodrukāja Eiroparlamenta deputāta A. Mirska paziņojumu, ka nebrīnītos, ja uzzinātu, ka A. Pabrika kabinetā karājoties Hitlera portrets. Netālu Klāvs Sedlenieks, kas pazīstamās aprindās kļūst populārs pēc E. Levita preambulas apkarošanas, stāsta par savām aizdomām, ka Nacionālās apvienības biedri studējot 30. gadu vācu izdevumus. K. Sedleniekam ļoti nepaticis arī lāpu gājiens, kurā piedalījušies 12 000 cilvēku, pat jaunieši, kas skandējuši – mēs esam latvieši. Pats “Vesti” redaktors O. Kirillovs mums ieteic atmest ornamentus, kas padomju cilvēkiem nepatīk.

Eirodeputāta amatu vēlreiz kārojošais Mirskis tomēr ir pietiekami piesardzīgs, lai pats kliegtu, ka Ādolfa Hitlera bilde karājas Pabrika k-ga kabinetā (Mirskis tikai “nebūtu pārsteigts”). Sedlenieka k-gs savukārt pats savām acīm nav redzējis, kā nacionāļi lasa hitleriešu rakstus – tā pētniekam šķiet.

Toties pašreizējam “SC” Rīgas domes deputātam un perspektīvam Saeimas “SC” deputātam Igoram Kuzmukam nav ne mazāko šaubu, ka 18. novembra svētki esot atgrūduši krievvalodīgos. Par to Kuzmukam vesela kaudze aizrādījumu. Pavisam dīvaini pat no Kuzmuka dzirdēt, ka aizsardzības ministrs A. Pabriks “ar nolūku” Lāčplēša dienā parādē esot apsveicis tikai latviešu karavīrus… Vai tad parādē piedalījās arī kādas citas valsts karavīri?

Kā redzam, valsts svētki nav palikuši bez nepatīkamām, bet vērā ņemamām atbalsīm, atkal tiek celtas dažādas aizdomas un neuzticība, izplatīti meli un pusmeli. Pēc pagājšnedēļ pārdzīvotās traģiskās katastrofas Zolitūdē būvniecības lietpratēji, visticamāk, atzīs, ka pie vainas ir bijusi pārslodze, kuru celtne neizturēja. Tiem, kas jūtas atbildīgi par mūsu Latvijas būvi, manuprāt, jāsecina, ka arī valsts būvē jānovērš pārslodzes. Kaut nu vara to saprastu. Un, protams, mēs paši vispirms. Arī avīze un lasītāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Valsts ēku drupināt arī Jūs, kungs, kad intervējat vecos rupučus – reputāciju zaudējušos politiķus. Nu kā var, Godmani intervējot, viņam nepajautāt, kāpēc viņa vadībā 90. g. sākumā tika izlaupīta mūsu nācijas kopmanta! Intervijas ar strandējušiem politiķiem LA slejās par daudz. Intervējiet jaunus un gudrus cilvēkus. Tādi Latvijā ir papilnam. Uz tiem tad arī balstās mūsu valsts nākotne.

 2. Ak, Krustiņa Kungs ! Ko gan vēl rakstīt!
  Jūs jau šais pāris rindās esiet manas domas un pārliecību 100% nocitējis! Par „plaģiātu” autortiesības neprasīšu! Pilnīgi jums pievienojos, pateicībā par skaidru Domu, skaidru Valodu, skaidru Latvijas Mīlestību!
  Lai Jums un LA 1000 veiksmju, visas būs mūsējās!

 3. VALSTI DRUPINA GALVENOKĀRT VALSTS VADĪTĀJI . PREZIDENTS , PREMJERS , MINISTRI UN PĀRĒJIE MANKURTI LATVIJĀ RAIDOŠAJOS TV KANĀLOS RUNĀ KRIEVISKI . TĀ KĀ PILSOŅI PROT LATVIEŠU VALODU , TAD IZNĀK , KA RUNĀ AR NEPILSOŅIEM , KAS TĀDU VALSTI ATKLĀTI IENĪST . VALSTS VADĪTĀJI ATKLĀTI PARĀDA KRIEVIEM , KA VIŅI GRIB DIVVALODĪBU UN REFERENDUMS PAR VALSTS VALODU – LĒTS TEĀTRIS .

  • Maldies Referendums par valsts valodu dārgs Teatris. Tikai oficiālā tāme – 2 000 000 Ls., bet gan jau bija trīsreiz vairāk…

 4. “Vesti” redaktors O. Kirillovs mums ieteic atmest ornamentus, kas padomju cilvēkiem nepatīk…………………………………………………Beidzot “patiesības mirklis “pasprucis pašam “Vesti” redaktoram,ka viņa aizstāvāmie nav nekādi krievi ,bet gan izbijušie padomju pilsoņi,kuru dzimtene pazudusi vēstures mēslainē.Kādēļ gan Latvijas valstij būtu jāņem vērā šis neeksistējošās valsts pilsoņu viedoklis ?

 5. Šķiet, ka arī SC turpina drupināt valsts pamatus, visur un itin visā saskatot fašisma draudus. Gluži kā staļinisma pēcteči, ar draudiem un pēc palīdzības saucieniem, šķiet, arī ar lielās kaimiņvalsts klusu piekrišanu, sauc pēc palīdzības, lai ”likvidētu atdzimstošo neofašismu” neatkarīgajās valstīs pie Baltijas jūras. Vai tas neatgādina piektās kolonas darbību Sudetijā un citur Eiropā pirms Otrā pasaules kara? Vai šī nemitīgā gaušanās neatgādina tos laikus, kad staļinistiskā PSRS uzsāka karus ar Somiju, Poliju… ? Ko darīs mūsdienu SC politiķi, reaģējot uz šādiem provokatīviem un šovinistiskiem izlēcieniem gan no savu biedru puses, gan arī citiem, nekur tālu neaizgājušajiem no SC, redzēsim.

  • Draudzin ,tu esi atpalicis no dzives 21 gadu. Ta ir 5 kolonnas apzinata iekartas grausana /maiga/, gadas ari skalak ,pec liela brala pamacibam. Loti zel, ka musu visi iestadijumi ir tik glevi,bus vel jagaida gadi 20, kamer naks jauna paaudze, ja tikai nebus par velu.

 6. Staļins ir labāks par savu draugu Hitleru? To pašu,kuru viņš apsveica ar Norvēģijas iekarošanu!

 7. Garāks komentārts te pēķšņi pazuda. Tapēc atliek pievienoties Latavis komentāram.

 8. K.Sedlenieks RSU ir izveidojis savu biznesa projektu – sociālo antropoloģiju, kurā it kā pēta cilvēku un viņa attiecības, bet īstenībā viņa ambīcijas iesniedzas politikā, kur viņš mēģina paust savu nepatiku par
  latviešu nācijas centieniem aizstāvēt savu identitāti. Viņam nepatīk ne Satversmes preambula, ne jauniešu lāpu gājieni, bet daudz labprātāk viņš savās lekcijās runā par seksu un mežoņiem. Medicīnu bija sācis studēt, bet pametis, jo izvēlējies vieglāko ceļu, kā pelnīt naudu. Labs Gores-Kreituses skolnieks.

  • Sedlenieks ir prasts Kangars. Palasiet Rainja “Uguni un nakti”. Un Mirskis lai latvieshiem nedod meliigus padomus. Lai labaak sauc savu “Za rogjina, za Moskva!”

  • Sedlenieks nav gudrs cilvēks. To var skaidri jaust, kad viņš par kaut ko izsakās. Tāka viņam pievērst uzmanību nav vērts!

 9. Kas ir šis Sedlenieks, kurš uzmeties par lielu zinātāju, iefiltrējies LU un musinot jaunatni izplata baumas un minējumus par valsti? Laikam pārāk salasījies Marksu-Ļeņinu, vai nāk no kādas komunistu ģimenes.
  Latvijas valsts viņam nepatīk, bet šodien var braukt uz visām četrām debess pusēm, arī Austrumiem, neviens viņu te netura. Nav ko nodarboties ar jaunatnes musināšanu, “pareizais” atradies!

  • Vēl par Sedlenieku Atbildēt

   Jaunais zēns ir savas skolotājas – PSKP apoloģētes Ilgas Kreituses cienīgs skolnieks. Nav ko satraukties. Ne jau Sedleniekam noteikt, uz kā būvēt valsts ēku.

 10. “Igoram Kuzmukam nav ne mazāko šaubu, ka 18. novembra svētki esot atgrūduši krievvalodīgos.” – Ir tikai divi varianti ar lāča aplausiem – svinēt 9. maiju un nesvinēt 18. novembri. Tad kuru? Jā vel trešais – atbrīvotājiem braukt uz tēvzemi…Atcerieties to dāmu ar mazo krustiņu kaklā Norvēģijā… Tas strupceļam…

 11. Sistēma ir sapuvusi. Un pūt sāka 1991.gadā, kad netika veikta deokupācija, dekolonizācija un deboļševizācija. Lai sistēmu atveseļotu un savestu kārtībā gan ēkas pamatus, gan visas konstrukcijas – vispirms ir jāveic DDD, kā arī jātiek vaļā no LPSR-2 atbalstītājiem un rusifikatoriem.

  • Nerunāsim ar tik neaizsegtu tekstu, bet pasacīsim to pēc visiem starptautiskiem standartiem. Ir jāatjauno Tiesiskums ievērojot 1949. g. Ženēvas Konvenciju. Ir jāveic okupācijas demontāža civilizētā veidā. Okupētājvalstīm jāsavāc savi pilsoņi un jāatlīdzina nodarītie zaudējumi. Un pats nepatīkamākais punkts šajā KONVENCIJĀ ir tas, ka bargi jātiesā kolaboracionisti, proti, komunisti. Un tāpēc jau arī pazuda garākais komentārs, un domāju, ka pēc Krustiņa pavēles pazūdīs arī šis… .

Draugiem Facebook Twitter Google+