×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
15. marts, 2017
Drukāt

Kas ir Āfrikas azavaks, japāņu tosa un burmilla? Uzzināsi izstādē “Pet Expo” Ķīpsalā!

1. Āfrikas kurts azavaks

1no7
Publicitātes fotoPublicitātes foto
Varbūt noder!

Jau šajā nedēļas nogalē, 18. un 19. martā, Ķīpsalā notiks mājdzīvnieku izstāde “PetExpo 2017”, kurā varēs apskatīt dažādus mīļdzīvniekus, tostarp tūkstošiem suņu un simtiem kaķu. Starp visiem ķepaiņiem būs vairākas īpaši retas šķirnes! Uzzini, kādas tās būs, un dodies tās apskatīt dzīvē! Ja vēlies apmeklēt izstādi kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

Seko “PetExpo” jaunumiem Facebook.com:
www.facebook.com/petekspo.lv/

Norises vieta un laiks:
18. un 19. martā no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

Jau šajā nedēļas nogalē, 18. un 19. martā, Ķīpsalā notiks mājdzīvnieku izstāde “PetExpo 2017”, kurā varēs apskatīt dažādus mīļdzīvniekus, tostarp tūkstošiem suņu un simtiem kaķu. Starp visiem ķepaiņiem būs vairākas īpaši retas šķirnes! Uzzini, kādas tās būs, un dodies tās apskatīt dzīvē!

Kā jau vējasuns, azavaks izceļas ar iespaidīgu ātrumu un īpaši slaidu un elegantu augumu. Tas ir sargsuns ar spēcīgu mednieka instinktu! Šķirnes pazinēji to ieteiks tikai zinošam un pieredzējušam saimniekam, jo sunim nepieciešama liela uzmanība un daudz fiziskās aktivitātes. Azavaks spēj noķert medījumu vien dažu sekunžu laikā! Pārliecinies par to izstādē „PetExpo 2017” – 18. martā plkst. 14.00 un 19. martā plkst. 13.30 vēro kursinga demonstrējumus “Skrienu kā vējš, lidoju kā bulta!”.

Azavaks 2 (Kurtu klubs)

  1. Āfrikas kurts azavaks
  2. Tulearas kotons
  3. Japāņu cīņu suns tosa
  4. Persiešu vējasuns saluki
  5. Turcijas Angoras kaķis
  6. Elegantā burmilla
  7. Birmas kaķi

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+