×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
6. februāris, 2017
Drukāt

Kas ir noslēpumainais pensionārs – taupītājs “Saskaņas” reklāmā? (56)

Ekrānuzņēmums no TV reklāmasEkrānuzņēmums no TV reklāmas

Telekanālos un arī radio manāmās “Saskaņas” un “Gods kalpot Rīgai” reklāmas, kurās dažādas personas “no tautas” stāsta, cik lielu ietaupījumu viņu ģimenes budžetā sniedz Nila Ušakova un Andra Amerika Rīgas domē sarūpētās sabiedriskā transporta atlaides un citi labumi, tracina gan “LA” lasītājus, gan virtuālajos sociālajos tīklos mītošos.

Daži likuši spēkus kopā, lai izdibinātu, ar ko gan nodarbojas šo reklāmu varoņi, kuru identitātes, tiesa, netiek slēptas. Izrādījies, ka reklāmā runājošā māmiņa ir (vai bijusi) Rīgas domes darbiniece, pensionārs – viens no A. Amerika partijas dibinātājiem utt. Īpaši publiku ieintriģējis vēl viens pensionārs – Nikolajs Valle (attēlā), kurš reklāmā stāsta, ka viņam ik pārdienas ar trim sabiedriskajiem transporta līdzekļiem esot jādodas uz dārza mājiņu Bukultos. Un, tā kā pensionāram braukšana par brīvu, tad, pateicoties domes labvēlībai, gadā viņš ietaupot gandrīz tūkstoti eiro.

Sociālo tīklu nācija ir neizpratnē: “Nez ko kungs ik dienas arī ziemas aukstumā dara savā Bukultu dārza mājiņā? Ko tur audzē? Cik nav dzirdēts par ienesīgām, taču likuma aizliegtām kultūrām, kas lampu gaismā aug siltumnīcās pat ziemā!” Velti vīpsnājat! Ļaudis, kas šajā saulē padzīvojuši ilgāku laiku, atceras, ka Nikolajs Valle reiz bijis vismaz Latvijas PSR Ministru padomes lietu pārvaldnieka vietnieks. Šīs iestādes pārziņā atradās ij pirtis, ij atpūtas mājas, ij citas ar komunistu elites atpūtu un apgādāšanu saistītas lietas. Darbs tur prasīja lielu apsviedību, bet tāda pieredze nezūd!

Interesanti, ka 60. gados persona ar tieši tādu vārdu un uzvārdu pildījusi arī Rīgas pilsētas Tirdzniecības pārvaldes sabiedriskās ēdināšanas nodaļas vadītāja pienākumus. Kā saka, atgriežamies pie sākumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (56)

 1. Karjeras izaugsme – no galma barotāja par galma barokli …

  • cik tomēr sāpīgs ir tavs izteikums!

  • BAROKLIS definīcija Latviešu valodā: BAROKLIS VĪRIEŠU DZIMTE- 1.Kaušanai nobarojama cūka.

  • Pats galvenais REKLĀMAS MELU idiotisms NAV pieminēts, kādi ir PATIESIE IETAUPĪJUMI, jo sabiedriskā tarnsporta mēnešbiļetes jau no PSRS laikiem vēl nav atceltas un NEVIENS pilsētas iedzīvotājs sabiedriskajam transportam netērē mēnesī 80 e. Neviens!!! Pat tie, kas sabiedrisko transportu lieto katru dienu 5x dienā!

 2. Mani visvairāk kaitina tas, ka raksta, ka ietaupījums ir 80€ menesī! Ir taču menešbiļetes tad pieejamas, kas faktiski nozīmē, ka ietaupījums ir mazāks! Un, ja jaukais kungs dienas biļeti ik pārdienas iegādātos, tad it nemaz tik traki nebūtu! Bet nu saprotu, cipari taču kaut kur jādabū, un kungam tomātu stādiņi pie -20°C jāapčubina.

 3. Ai, ai, ai...piegudrojam Atbildēt

  Mani izbrīna ne tikai, ko viņam tur vajag ziemā. Kāds sakars ir trešajam transportam? 6. tramvajam?

 4. Cirks!katru dienu 365 dienas gada brauc uz darza maju?Jau sen iesmeju par so!

 5. Un tā taupīgā dāmīte?

 6. Peerkamie reklameetaaji smiekliigi.

 7. tas viss blefs jacinas pret infekcijam organisma sad tad japalieto antibiotikas kuras likvide infekciju musu arsti slikti arste cilvekus pret infekcijam viniem pietrukst zinasanu-pieredzes visi tik grib iegut pelnu uz citu rekinam-naudu tas ir tagad galvenais kurs labak izversis propagandu naudas ieguvei visi melo melo …

 8. Kartupelis ar mugurkaulu Atbildēt

  MELIEM IR ŠĶĪBA MUTE!!!

 9. Ietaupījums….Cik lielu naudas žūksni tas maksā tagad?

 10. Debili,vemekligi,smird pec Orwell,vai komunistikas realitates. Rigas pilsetas Tirzniecibas parvaldes,”sabiedriskas barosanas parvalde ” ! Lai ka nesmirdetu,bet toreiz sis Rigas tirzniecibas barvedis bija miljonars,jo katram darbiniekam bija vinam jamaksa nodevas.Gan jau kaut kas sim pensionaram ari tagad tika samaksats no Vienotas Launuma Imperijas & GKR & Bela Russ melnas kases.

 11. Ierosinu,lai kāda latviešu partija ieliek “pretreklāmu”;Lūk es tāds un tāds,man katru dienu jābrauc uz darbu 3 autobusos,es varētu pirkt biļeti par X centiem ,bet Saskaņas dēļ man jāpērk biļeti par Y eu,gadā es varētu gadā ietaupīt Z summu [četrciparu skaitli]

 12. Pilsētas transportam jābūt bez maksas visiem, jo tam tiešām ir jābūt sabiedriskajam vārda tiešā nozīmē!

  • Jā!!! Kā Rēzeknē! Bet gaidiet vien, ka Nils būs tik devīgs…
   Tas nav normāli, ka sab.transporta biļete maksā 1.15 €
   Un mēnešbiļete tikai vienā maršrutā darbdienām – veselus 30 €! Tas nav normāli!!!
   Nil un Amerik – jūs esat plēsoņas! Es negribu jūs vairs redzēt saimniekojot pa Rīgu, jo jūs mūs apzogat ar drausmīgi dārgajām biļetēm!

   • Rēzeknē pie varas krieviskā “Saskaņa”. Tur sabiedriskais transports nav bez maksas. Rēzeknē arī ir ļoti lielas problēmas ar sabiedrisko transportu – atcerieties skandālu, kad Rēzeknes dome iepirka lietotus autobusus no Rīgas satiksmes.

 13. Kà nav kauns jums nosodīt pensnārus kuri brauc pa brīvu.Mēs arī reiz būsim veci,neaizmirstiet to, un tad jūs dziedāsiet citu dziesmu.

 14. jā viņam pa brīvu, bet mēs kas neesam ne pensionāri, ne skolotāji, ne skolēni un ne Ušakovs maksājam dubultā, lai tiem tur būtu ar atlaidēm un Ušakovam ar ko plātīties savam slāvu elektorātam priekšvēlšanu laikā
  reāli to visu apmaksājam mēs vienkāršie strādājošie, ir viegli un skaisti dzīvot un lielīties uz citu rēķina
  pretīgākā un zemiskākā reklāma kāda jebkad redzēta un dzirdēta

 15. ko viņš tur 3x nedēļā ziemas laikā marihuānu silda???

  • no iepriekšēja raksta Atbildēt

   Kate 6. februāris, 2017 13:55 Atbildēt
   Valstī prioritāte nav pensionāri, visi lauku pensionāri dārgi apmaksā nepieciešamos braucienus sabiedriskajā transportā, iebraucot savas valsts galvaspilsētā Rīgā. Tāpat visi lauki maksā par gāzi Rīgas apsildīšanai?????????????? Kādam vienmēr par kaut ko jāmaksā, diemžēl.
   Patiesība 6. februāris, 2017 11:48 Atbildēt
   Rīgas pensionāriem šos braucienus uzsauc strādājošie, pie tam, daudzi strādājošie saņem minimālo algu un dzīvo sliktāk par pensionāriem.
   Kamēr valstī prioritāte būs pensionāri – tā ir ļoti liela vēlētāju grupa – tikmēr ne Rīga, ne valsts neattīstīsies un ies “pa burbuli”. Prioritāte nav bērni, jo bērni nedrīkst piedalīties ne pašvaldību, ne Saeimas vēlēšanās.
   nars 6. februāris, 2017 11:22 Atbildēt
   vecais kārumnieks koļa valle laikam katru dienu laiž uz vasarnīcu pie draudzenītes.
   Nevis 6. februāris, 2017 12:33 Atbildēt
   Koļa, bet Nikolaj Andrjejevič, lūdzu!
   pensionāre 6. februāris, 2017 09:22 Atbildēt
   Katru reizi braucot transportā var redzēt braucējus,kuri nav pensionāi,bet arī talonu nereģistrē.Dažreiz to ir daudz vairāk nekā pensionāru.Tas ir viens,bet otrs.Vai tiešām bezmaksas biļete ir vienīgais ,kas vajadzīgs Rīgai? Vairāk nekādu augstu sasniegumu nav??? Ir! Pirms tam bija Ziemssvētku pabalsti pensionāriem.Tagad 2 gadus nav Toties visiem ir celts īpašuma nodoklis.RNP pakalpojumu summas aug,bet pakalpojumi samazinas.Lietus līst aumaļām visu gadu un par to maksājam.Grūti uzskaitīt visus “LABOS” darbus,jo sanāktu liels raksts.
   Meduts 6. februāris, 2017 09:12 Atbildēt
   Labs humorshovs!
   jāaa 6. februāris, 2017 07:58 Atbildēt
   Ieviesīsim kārtību, ka turpmāk pensionāri sabiedriskajā transportā brauks tikai ar žurnalistu atļauju un viņu norādītajos maršrutos.
   ! 6. februāris, 2017 08:35 Atbildēt
   steidzies sabraukt pa fikso, kamēr na haļavu !
   Pēcāk vajadzēs reizi gadā steberēt kājām !

   • Ienākumos ir milzīga atškīrība ,pēc dažiem aprēķiniem valstī ir 8% bagāto ,12% turīgo un 80% trūcīgo ,protams ,ar atšķirībām ,kādi 10% no tiem 80% galīgi nabagi ,pārējie mazliet turīgāki ,darba vietas pamazām sāk aizņemt roboti, strādājošiem maksā ne algu ,bet pabalstus ,lai tie 8% varētu “peldēt taukos” ,tāpēc parādās tendence ,maksāt cilvēkiem kādu noteiktu summu vai viņš strādā vai nē ,Šveicē par to diskutēja ,Somijā notiek izmēģinājums ,arī pie mums bija idejas ka katram bomzim mēnesī jāmaksā ap 40 ls ,tikai itkā naudas nesanāca (krīze) ,tā ka tā pensionāru balstīšana nekas jauns nav ,pasaule uz to iet. Anglijā arī ir noteikta summa ko vajaga cilvēkam mēnesī un ja pensija nav tik liela ,pašvaldība starpību piemaksā.Ja bagātie nevēlas nemierus un grautiņus ,kādi graši ir jāziedo un te tā ir pensionāru brīvbiļetes.

 16. Nekur, nekas nav par brīvu, pat ne siers peļu slazdā, ja kaut kam, kaut kas ir par “brīvu” kāds vienmēr par to maksā.

 17. Soņa ukrainiete, ne krievvalodīgā Atbildēt

  Tātad Vallem ir ienākumi? Vai nodokļus arī nomaksāja no 960 REUR ietaupījuma?

  Viņš melo, ka brauc bez maksas. Šajā farmācijā bez maksas tikai pelei siers, to tev apmaksā tavi bērni, mazbērni, strādājošie, kurius aplika ar paaugstinātu biletes maksu, to apmaksā laucinieki.

  Bet negribi skaitīt savu naudu, cik daudz tu samaksā Ušaakovam pats? Paskaties savā dzīvokļa tāmē par ienākumiem un izdevumiem, kuri darbi tika darīti, kuri nē, bet naudu no tavas kabatas paņem, un dubultā maksa par remontiem – tu nemaksā? Nu ja, ja dzīvo privātmājā vai tevi apkalpo cits apsaimniekotājs, nevis Ušakova apsaimniekotājs, bet…

  Nikolajs Valle, nelielies, tu braukā uz citu rēķina, būtu klusējis. Zini kā to sauc – parazitē uz citu rēķina, kas godu nedara Ministru padomes darbiniekam, kad par to tevi tiesātu toreiz. Tu sakaitīji, cik no rīdzinieku kabatas samaksā Ušakovs sava politaģitatoru brigādei “LABA”, cik naudas tērē nevajadzīgais Rīgas namu p’;arvaldnieks, cik miljonu no Rīgas bidžeta samaksā Rīgas Satiksmei – no tavas, manas un citu rīdzinieku un no lauku rajonu iedzīvotāju maksājumiem.

  Man kauns, ka tu, Nikolaj Valle, esi latvietis.

  • Pelei gan siers nav par brīvu. Par brīvu siers pelei būs tikai tad, ja pelei palaimēsis un viņu neiespiedīs slazdā. Risks uz dzīvības rēķina.

 18. saskanja maalee un maalees acis visiem ,ka ir socialdemokraatiksa partija. Bet patiesiibaa kas vinji ir ??? Vinjiem vienkaarshi patiik darboties, kaisiit saali asfaltam uz atveertaam bruucem. Vinji grib iesaaliit Latviju kopaa ar visiem Latvijas iedziivotaajiem ? Riigassatiksme, kas tomeer ir pashvaldiibas uznjeemums, tiek vadiita tik idiotiski, ka latru gadu no valsts tiek prasiita nauda taas uztureeshanai. Riigas pensionaaru briivbiljetes, protams, ir jauka lieta, bet kaapeec riigas pensionaari jaauztaisa par greeciniekiem RD un Rigassatiksmes idiotiskas vadiishanas deelj. Iztruukums RS funkcioneeshanai tiek prasiits no Vasts??? Riiga ar savu ostu utt, ja tik tieshaam sheit buutu viss kaartiibaa vareetu uztureet ne tikai RS un visi braukaatu par briivu Riigaa, bet arii salabot celjus visaa Latvijaa

 19. Nu, un? Vecajam vīram par dalību reklāmā droši vien samaksāja. Un tie, kas skaudīgi, nu satraucas un tēlo principiālus latviešus.

 20. Par velti nav nekas.Šiem penšiem, kuri var vizināties, kad, kur un cik grib, Rīgas transportā, visi maksājam no saviem nodokļiem. No Rīgas budžeta. labāk nebūtu lielījušies, kā rīdzinieki apmksā pensu braukāšanu.

  • Par pensionāru vizināšanos Ušakova transportā maksājam mēs ar savām biļetēm, kas ir nesamērīgi sadārdzinātas.
   Tā vietā, lai, pasargātos , piemēram, no augsta asisnspiediena, pensionāri ar kājām neiet pat vienu pieturu. Kur viņi visi brauc, sabiedriskajā sabiedriskajā transportā lielākā daļa ir šie vecie cilvēki?

   • Ušakov, tu neesi spējīgs sakārtot Rīgu! Atbildēt

    Kur viņi brauc? Bieži vien vizinās bez konkrēta mērķa, jo tādā veidā jeb šādā procesā notiek vismaz kaut kāda socializācija, daudzi pensionāri iziet ārā no mājas, iziet sabiedrībā, paskatās kā ģērbjas un ko runā darba tauta…ar vizināšanos pensionāri kliedē savu garlaicīgo un bieži vien ļoti vientuļo dzīvi.
    Bez tas ir fakts – strādnieki un nodokļu maksātāji uzsauc pensionāriem šiem izklaides.

  • Par pensionāru vizināšanos Ušakova transportā maksājam mēs ar savām biļetēm, kas ir nesamērīgi sadārdzinātas.
   Tā vietā, lai, pasargātos , piemēram, no augsta asisnspiediena, pensionāri ar kājām neiet pat vienu pieturu. Kur viņi visi brauc, ja sabiedriskajā sabiedriskajā transportā lielākā daļa ir šie vecie cilvēki?

 21. Vai tik vecis neaudzē Canabis sativa?

 22. arī – ex Latvijas PSR Vieglatlētikas federācijas prezidija priekšsēdētājs Nikolajs Valle …

 23. Dārzkopis-maniaks Nikolajs Valle arī ziemā 3x nedēļā braucot uz mazdārziņu tērē Rīgas nodokļu maksātāju naudu.

 24. Bukulti ir aiz Rīgas. Tātad jāpērk biļete.

 25. Visiem zināms cik liela ir vidējā pensija – nabadzības pabalsts un cik maksā biļete sabiedriskā transportā.Kāpēc labējās partijas neizdomāja šādu atvieglojumu pensionāriem,laikam pārāk rijīgas.

  • T.s. latviskās partijas redz, ka transports nav vienīgā problēma. Ir daudz citu nesakārtotu lietu (apkure, komunālie maksājumi, tīrs gaiss un vide, kultūra, atpūta, bērnudārzi, skolas..). Ušakovs ir ieciklējies uz sabiedrisko transportu un pensionāru balsīm – nav svarīgi kā tikt pie varas, viņam galvenais ir palikt pie varas un tad kaut vai plūdi.

  • Kāpēc Saskaņa iedomājas sevi kā baigo pensionāru labdari.Šada prakse ar brīvbiļetēm ir daudzās Latvijas pilsētās .Ta kā pietiek taisīt demagoģiju.

   • saskanja maalee un maalees acis visiem ,ka ir socialdemokraatiksa partija. Bet patiesiibaa kas vinji ir ??? Vinjiem vienkaarshi patiik darboties, kaisiit saali asfaltam uz atveertaam bruucem. Vinji grib iesaaliit Latviju kopaa ar visiem Latvijas iedziivotaajiem 🙂 Riigassatiksme, kas tomeer ir pashvaldiibas uznjeemums, tiek vadiita tik idiotiski, ka latru gadu no valsts tiek prasiita nauda taas uztureeshanai. Riigas pensionaaru briivbiljetes, protams, ir jauka lieta, bet kaapeec riigas pensionaari jaauztaisa par greeciniekiem RD un Rigassatiksmes idiotiskas vadiishanas deelj. Iztruukums RS funkcioneeshanai tiek prasiits no Vasts??? Riiga ar savu ostu utt, ja tik tieshaam sheit buutu viss kaartiibaa vareetu uztureet ne tikai RS un visi braukaatu par briivu Riigaa, bet arii salabot celjus visaa Latvijaa

  • Varbūt tāpēc, ka latviskās partijas saprot, ka pa brīvu nav nekas! Ok! Mana mamma brauc par brīvu, bet kāds ir biļetes cenas pieaugums? No 0.60 uz 1.15- tātad reāli, es par mammas biļeti arī esmu samaksājusi!

  • Tā ir nodokļu maksātāju nauda. Ušakovs tak nemaksā no savas kabatas.

  • labējo partiju būtība ir lai bagātie kļūtu vēl bagātaki un nabagi vēl plikāki Latvija pienemtie likumi visi atbalsta šo darbību

 26. Nikolaj, pagriez muguru! Vai tik tev TUR nerēgojas jau nogatavojies Zīgerista banāns?

 27. Pensionāriem jāatņem balsošanas tiesības! Atbildēt

  Ušakovs uzpērk Rīgas pensionārus, lai tie balso par viņu. ~40% no visiem Rīgas balsstiesīgajiem ir tieši pensionāri. Strādājošie (arī krievi) saprot, ka Ušakovs ir nesaimniecisks.

 28. Kolaboranti bija tad. Atbildēt

  Kolaboranti ari tagad.

Draugiem Facebook Twitter Google+