×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
28. septembris, 2014
Drukāt

Kas jāizdara vīrietim, lai sekss būtu jau pirmajā randiņā? Sieviešu viedoklis (28)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

10 skaistas sievietes padalījās ar mums, kā ir jāuzvedas vīrietim, lai sieviete viņam pateiktu “jā”.

Marina
Viņam jābūt skaistam, ar zemu balss tembru, labi jāsmaržo. Viņam jābūt pārliecinātam par sevi un ļoti gudram. Lai no sākuma es sagribētu viņa smadzenes. Viņam jāapskauj mani stipri, bet saudzīgi. Jārunā, nevis jāklausās, un nedaudz jāpieskaras man. Jārunā par visu, izņemot seksu. Bet vispār diez vai es piekristu seksam pirmajā randiņā.

Valērija
Vīrietim, ar kuru es sagribētu mīlēties, ir jābūt nerunīgam. Jo vairāk viņš klusē, jo vairāk gribas par viņu uzzināt. Viņam ir skaistas, muskuļotas rokas, gudrs skatiens. Mazāk matu uz krūtīm, garāks augums un… izmēram tomēr ir nozīme, lai ko arī tur stāstītu. Ja mēs kopā pusdienojam, viņam ir jāpiedāvā vismaz izmaksāt man kafiju. Ja viņš visu laiku runā tikai par sevi, tad iespējamība nokļūt manā gultā ir niecīga. Viņam ir jābūt Vīrietim ar lielo burtu – interesantam, galantam, pārliecinātam par sevi un savu izvēli.

Liene
Mans fetišs ir gari mati. Ja tie ir kopti, tie ir 50% no veiksmes (ja seksu ar mani var nosaukt par veiksmi). Dzirdēt, kā viņš dzied uz skatuves, ja viņš ir rokzvaigzne; nogaršot viņa taisītus ēdienus, ja viņš labi gatavo, utt. Vēl man patīk zilas acis.

Jūlija
Vieglākais variants – doties uz randiņu ar sievieti, kurai sen nav bijis seksa. Ir jāizrāda, ka tev ir patīkami pavadīt laiku ar šo sievieti, ka jūti gaidāmo avantūru, ir jāreaģē ar smaidu uz visiem viņas sarunas tematiem.

Anastasija
Vīrietim ir jābūt neuzbāzīgam un pieklājīgam. Jāuzvedas kā džentlmenim, jāprot izteikt komplimentus. Jābūt savaldīgam, vienkārši ģērbtam, bet ar gaumi un kvalitatīvā apģērbā. Vīrietim labi jāsmaržo. Sievietei viņa izpratnē jābūt kam vairāk nekā gultas objektam.

Aleksandra
Seksam pirmajā randiņā ir jānotiek pēkšņi, neplānoti. Viņš ir pievilcīgs, harizmātisks, oriģināls, dabisks, pārliecināts savos uzskatos. Viņam ir jāpozicionē sevi tā, lai es justos maksimāli atbrīvoti un komfortabli viņam blakus. Nav svarīgi, kas viņam mugurā, kādu parfīmu lieto un par ko runā, galvenais ir emocionālais stāvoklis.

Violeta
Vīrietim jābūt pārliecinātam par sevi, jāuzvedas kā džentlmenim, jāvelta man noslēpumaina uzmanība, neuzbāzīgi jāapbrīno mani. Viņam ir jābūt gudram un jārīkojas pārdomāti.

Dace
Neredzu neko nepareizu tajā, lai nodarbotos ar seksu pirmajā randiņā. Vīrietim nekas īpašs nav jādara, lai es viņu sāktu gribēt. Mani kaitina, ja mēģina uzburt romantiku “kā filmās”. Ja vīrietis uzvedīsies dabiski un spēs man tāds iepatikties, tad nekas vairāk arī nav nepieciešams.

Baiba
Viņam nekas nav jāpierāda. Es varu ieteikt vīrietim tikai labi jokot, nezaudējot pieklājību un galantumu. Humora izjūta (ja vien tu neesi krokodils un vismaz ar desmitklasnieka intelektu) dara brīnumu lietas.

Kristīne
Man patīk vīrieši, kurus uzreiz var atšķirt no pārējiem. Tas uzreiz nenozīmē, ka viņš ir supermačo, kurš tīko pārgulēt ar visu, ko redz. Drīzāk otrādi. Lai man sagribētos ar viņu pārgulēt, viņam ir jābūt harizmātiskam. Viņš ir asprātīgs, galants, nav kautrīgs. Viņam ir jābūt interesantam sarunu biedram. Var būt pievilcīgs ārēji, bet ne pasaules skaistulis. Un, ja runa ir par seksu, tad to jau saproti uzreiz – jā vai nē. Lai arī kā viņš uzvestos pēc tam, ja manī nerodas vēlme, tad nekādas metodes un viltības neglābs situāciju.

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Komentāri (28)

 1. Bauskas ok un

 2. Ļoti asprātīga tēma, jebkura sieviete plāno seksu pirms randiņa, kā to pierādīt atbilde ir vienkarša daudz laika pavada duša, sapošot sevi, ja sievietes par to nedomātu vai tad viņa skūtu sev intīmo vietu pirms randiņiem? kāds tad mērķis to darīt?

  Daudzas lietas jau var loģiski izsecināt un pat uzminēt, kad tu ieraugi meiteni un lai jebkurs virietis dabutu gulta sievieti pirmaja randina ir japrot lasīt signālus pareizajā laikā un reaģēt neveikls humors palīdz arī glabt situācijas tapēc šīs divas ir galvenās lietas panākumiem, protams, jasmaržo labi un jabūt koptam citādāk no chance.

 3. Šodien sieviete apzinās – ja nebūs seksa,nebūs otrā randiņa.Un tad brīnās,kāpēc mani neciena.Lēta prece ir lēta prece,ko nav žēl izmest.

 4. Kā kas – jāiet uz randiņu ar prostitūtu 🙂

 5. jābūt ļoti izsalkušai, izslāpušai..

 6. Es gari nerunāju. Ja pēc mana “Atļausiet Jums iespraust?”, dāma man neizpliķē seju, tad es arī iespraužu.

 7. lai būtu sekss pirmajā randiņā, vīrietim vajadzētu būt gan pievilcīgam, gan ar “sliktā puiša šarmu”, tādi parasti signalizē, ka ir seksuāli izmantojami! abpusēja izmantošana protams!
  un vēl arī ir jābūt manāmam, ka puisis to patiešām vēlētos!

 8. Dace ejam uz randinu? 😉

 9. Sekss pirmajā randiņā ir labs mērķis, bet ne pašmērķis. Nekad neizliekos un netēloju citu, ar sievietēm jokoju – būt patiesam tā ir labākā stratēģija – seksam pirmajā randiņā, otrajā vai whatever. Pietiek muldēt puritāņiem par vieglprātību – stāsts ir par patīkamām sarunām un kaislīgu seksu. Lai paši iziet uz starta līnijas un neved lietu līdz galam.

 10. Pietiek ar patiesu vēlēšanos pavadīt kopā neierobežoti ilgu laiku. Un cita patiesa vēlēšanās – šķirties, ir ne mazāk jauka.

 11. Manuprāt, sekss pirmajā randiņa liecina par abpusēju vieglprātību… bet lai tas notiktu vīrietim jābūt perfektam- uzmanīgam, pieklājīgam, komunikablam, distancētam, ar labu humora izjūtu…

 12. We have a winner – Dace 😀

 13. “sesks teica – vēl vajag!”

 14. Kam gan vajadzīga sieviete ar kuru ir sekss jau pirmajā randiņā?

 15. Nu gan pienākusī laiki,agrāk pat suņi nepārojās pie pirmās saostīšanās.Jā sievietes pilnīgi pazaudējušas savu pašcieņu,10 reizes sliktākas par klejojošām kucēm.

 16. seks pirma randina ir mulkigi ,ļai panirgatos’

 17. Valērijas gadījumā vīrietim jābūt nerunīgam, bet…interesantam:D Laikam kurlmēmais variants.

 18. Es protu labi gatavot! Ir cerība… :)))

 19. galvenais ar lielu resnu Peni

 20. jāizmaksā meitenēm 3 kokteiļi, tad sex būs garantēts.. 🙂

 21. Abiem jābūt bez morāles

Draugiem Facebook Twitter Google+