Auto un tehnoloģijas

Kas jāzina autobraucējiem uz festivālu “POSITIVUS” Salacgrīvā?0


Arhīva foto. Dziedātāja Charli XCX uzstājas festivālā “Positivus”.
Arhīva foto. Dziedātāja Charli XCX uzstājas festivālā “Positivus”.
Foto – LETA

Satiksmes ierobežojumu dēļ “Positivus” festivāla organizatori apmeklētājiem braucienu uz Salacgrīvu rosina ieplānot savlaicīgi, aģentūru LETA informē festivāla pārstāve Elva Lorence.

Kā norāda organizatori, saistībā ar ceļu remontdarbiem posmā no Duntes līdz Svētciemam tiks noteikts ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā.

Tāpat tiem, kas uz festivālu dosies ar savu automašīnu, gaidāmas izmaiņas ceļā uz festivāla autostāvvietu. Proti, šogad iebraukšana festivāla oficiālajā autostāvvietā būs no citas puses un apmeklētājiem uz stāvvietu būs jānogriežas uzreiz aiz “Circle K” degvielas uzpildes stacijas.

Maksa par iebraukšanu festivāla oficiālajā autostāvvietā ir astoņi eiro, un tā tiek noteikta par katru iebraukšanas reizi, neatkarīgi no stāvvietā pavadīto stundu skaita. Ja festivāla laikā paredzēts vairākkārt iebraukt un izbraukt no autostāvvietas, organizatori rosina iegādāties abonementu, kura cena ir 20 eiro.

Saistītie raksti

Pirmie festivāla apmeklētāji tiks uzņemti jau ceturtdien, 19.jūlijā, sākot no plkst.17, kad tiks vērti telšu pilsētiņas vārti.

Jau ziņots, ka festivāls “Positivus” šogad notiks no 20.jūlija līdz 22.jūlijam Salacgrīvā. Tajā uzstāsies austrāliešu mūziķis Niks Keivs, britu grupa “The Prodigy”, Lielbritānijas sintpopa grupa “Years & Years”, Marlons Viljamss, “Youngr” un Džeremijs Lūps.

LA.lv