×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. jūnijs, 2015
Drukāt

Kas jāzina katrai horoskopa zīmei, Saulei ejot caur Vēža zvaigznāju

paris

Saulei ejot caur Vēža zvaigznāju, cilvēkos radīsies vēlme tikties ar tuviem cilvēkiem un organizēt pasākumus kopā ar radiniekiem vai līdzīgi domājošiem. Lielāka vērība tiks veltīta tam, kā katrs jūtas un tiek uztverts no apkārtējo puses.

16. jūnijā plkst. 17.05 sākas Jauns Mēness cikls.

2. jūlijā plkst. 5.19 ir Pilnmēness.

16. jūlijā plkst. 4.24 sākas Jauns Mēness cikls.

Līdz 8. jūlijam Merkurs atradīsies Dvīņu zvaigznājā, tāpēc cilvēkos būs vēlme izteikt katram savu viedokli, bet ne vienmēr uzklausīt citu domas. No 8. jūlija Merkurs būs Vēža zvaigznājā, kas pastiprinās vēlmi palielīties ar saviem sasniegumiem.

Līdz 19. jūlijam Venera atradīsies Lauvas zvaigznājā, tāpēc lielāka uzmanība tiks pievērsta servisam. Pastiprināsies personīgā svarīguma izjūta, kas radīs vēlmi izcelties uz apkārtējo fona. 19. jūlijā, Venerai pārejot Jaunavas zvaigznājā, cilvēki kļūs sīkumaināki un prasīgāki.

No 24. jūnija Marss būs Vēža zvaigznājā, tāpēc pastiprināsies privātīpašnieciskuma iezīmes un vēlme aizstāvēt savas tiesības.

Jupiters ir Lauvas zodiaka zvaigznājā, tāpēc šis ir labvēlīgs laiks darījumiem, lai slēgtu līgumus un sāktu jaunus projektus.

Saturnam atrodoties Skorpiona zvaigznājā retrogradā kustībā, cilvēkiem nāksies labot pagātnē pieļautās kļūdas. Katrs rūpēsies vairāk par savu labumu nekā par kopējo labklājību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+