×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
10. augusts, 2015
Drukāt

Kas jāzina, veidojot attiecības ar vientuļo vecāku

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mūsu laikmetā nav nekas neierasts, ka cilvēkam, kurš dzīvo viens, ir bērns. Bet tāpēc dzīve nebeidzas un vientuļais cilvēks metas atpakaļ randiņu pasaulē!

Ja tu satiecies ar kādu, kuram ir bērns, tad tev vajadzētu sagatavoties esošajiem apstākļiem. Pielāgošanās situācijai dažam var sagādāt pārāk lielu piepūli, bet citam bērns ir kā liels bonuss.

Ja tu tiecies ar šķirteni vai vientuļo vecāku, tad tev jau pašā saknē ir jāsaprot, ka potenciālais partneris un viņa bērns ir komplekts. Nemāni sevi un neļauj sev domāt, ka bērns jau tāds sīkums vien ir, jo tev viņš nav jāpieskata un nav jārūpējas par viņu.

Te būs pāris lietas, kas ir jāzina, tiekoties ar vientuļo vecāku:

Neskatoties uz to, cik piemīlīgs un burvīgs tu esi, otrai pusei pirmajā vietā būs bērni. Neapvainojies, ja tavs randiņu partneris vienā brīdī dodas uz blakus telpu, lai piezvanītu uz mājām un pārliecinātos, ka viss ir kārtībā.

Pieņem to, ka tu, ļoti iespējams, iepazīsies ar bērniem tikai pēc pusgada vai pat ilgāka laika. Tas gan ir atkarīgs no katra vecāka, bet ar iepazīstināšanu cilvēki parasti nesteidzas.

Pat ja tu neesi saticis konkrēto bērnu, tas neliedz tev izrādīt interesi par viņu. Tavs randiņu partneris būs ļoti priecīgs pastāstīt par sava bērna sasniegumiem matemātikā vai kā viņš tika apbalvots, kā labākais futbola spēlētājs klasē.

Negaidi, ka tavs randiņu partneris vienmēr atbildēs uz tavām ziņām jau pēc pāris minūtēm. Ļoti iespējams, ka viņš ir aizņemts ar kādu situāciju mājā, kas ir saistīta ar viņa bērniem.

Esi gatavs tam, ka tu iepazīsies ar sava partnera bijušo partneri un viņš ik palaikam parādīsies jūsu dzīvēs, jo kā ne kā, viņi dala kopīgu bērnu, par kuru rūpējas abi vecāki.

Avots: huffingtonpost.com

zeltene

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+