×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
24. novembris, 2014
Drukāt

Kas jāzina visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Strēlnieka zvaigznāju (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saule ies caur Strēlnieka zvaigznāju – tas nozīmē, ka cilvēki vairāk pievērsīsies sevis garīgai pilnveidošanai. Interesēs iespējas apmeklēt dažādus kultūras un mākslas pasākumus, doties ceļojumos un citi veidi, kā sevi pilnveidot. Aktuāli būs arī finanšu darījumi.

22. novembrī plkst. 14.32 sākas Jauns Mēness cikls

6. decembrī plkst. 14.26 Pilnmēness

Līdz 29. novembrim Merkurs būs Skorpiona zvaigznājā. Tas radīs vēlmi izteikties tieši un pārliecinoši. Šā iemesla dēļ var veidoties konfliktsituācijas. Ieteicams izvairīties no provokācijām un attiecību skaidrošanas.

No 29. novembra līdz 17. decembrim Merkurs atradīsies Strēlnieka zvaigznājā, tāpēc būs interese par to, kas notiek pasaulē. Iespējami jaunievedumi vai grozījumi likumdošanā un finanšu jomās.

17. decembrī Merkurs pāriet Mežāža zvaigznājā, tāpēc cilvēki kļūs principiālāki un prasīgāki.

No 19. novembra līdz 10. decembrim Venera būs Strēlnieka zvaigznājā. Tas vairos vēlmi apmeklēt kultūras pasākumus, ceļot un kvalitatīvi atpūsties. Labvēlīgs laiks Ziemassvētku dāvanu iegādei.

10. decembrī Venera ieies Mežāža zvaigznājā, tāpēc uzmanība tiks veltīta lietu kvalitātei un praktiskam pielietojumam. Aktuālas būs klasiskās vērtības un mode.

Marss būs Mežāža zvaigznājā. Tas veicinās mērķtiecīgu rīcību. Cilvēki kļūs principiālāki un sekos, lai dotie solījumi tiktu izpildīti. Jāizvairās no steigas un spontānas rīcības, jo tas var nest zaudējumus.

2. decembrī Marss ieiet Ūdensvīra zvaigznājā. Tas radīs vēlmi brīvi un neierobežoti rīkoties. Cilvēki ātri aizsvilsies par sīkumiem un visu, kas kavēs viņu pārvietošanās spējas, tāpēc ieteicams darbus plānot laikus, neko neatliekot uz pēdējo brīdi.

Jupiters atradīsies Lauvas zvaigznājā. Veidosies labas peļņas iespējas. Labvēlīgs laiks līgumu slēgšanai un jaunu projektu uzsākšanai.

No 8. decembra Jupiters būs retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka finanšu darījumu veikšanai būs vajadzīgs vairāk laika nekā līdz šim. Cilvēki kūtri tērēs savus līdzekļus, pietaupot tos nākamajam gadam.

Saturns ierastajā kustībā turpina savu ceļu pa Skorpiona zvaigznāju. Šajā laika periodā tas atradīsies labvēlīgos aspektos ar citām planētām, tāpēc var risināt lietas, kas ilgāku laiku bija iestrēgušas vai to sakārtošana bija atlikta uz vēlāku laiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tagad saprotu kapec sodien esmu tik riebiga izteikumos.gribas kaut ko riebigu pateikt par kaut ko

Draugiem Facebook Twitter Google+