Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kas neriskē, tas nedzer šampanieti: 3 horoskopa zīmes, kurus nebiedē dzīves grūtības0

Foto: pexels

Būt drosmīgam un spējīgam nepavisam nav viegli, it īpaši tad, kad runa nav par ikdienišķām situācijām, bet lieliem dzīves mērķiem. Bailes no riska, bailes no neizdošanās ir katram. Un tas ir normāli. Taču mūsu vidū ir tādi cilvēki, kas dodas uz priekšu, augsti paceltu galvu, neatkarīgi no tā, cik riskanta kādam varētu šķist šī situācija. Pavisam vienkārši – kas neriskē, tas nedzer šampanieti!

Astrologi apgalvo, ka cilvēki, kas riskē vienmēr un sasniedz dzīvē virsotnes, pārsvarā ir dzimuši vienā no šīm 3 horoskopa zīmēm.

1. Lauva

Pateicoties savai drosmei, Lauvām izdodas dzīvē iekarot daudzas virsotnes. Kamēr visi citi baidās, viņi aiziet no nemīlama darba, atstāj pagātnē tos cilvēkus, kas uz viņiem atstāj sliktu ietekme, un riskē. Lai kāds arī nebūtu rezultāts, viņi vienmēr ar to lepojas! Lauvas paši ir ļoti drosmīgi cilvēki (kā sievietes, tā vīrieši), tā pulcē ap sevi līdzīgi domājošos.

2. Auns

Dažreiz var šķist, ka Auniem nav bremžu. Patiesībā viņi vienkārši sākumā rīkojas, bet pēc tam sāk domāt. Bieži gadās tā, ka viņi pat nepaspēj sākt šaubīties par kaut ko, kā ir jau to paveikuši. Tāpēc bieži viņi nokļūst situācijās, par kurām citi trīs reizes padomātu, vai ir vērts… Protams, tas ne vienmēr sniedz gaidītos rezultātus. Tamdēļ šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nevajadzētu spēlēt, piemēram, azartspēles, jo viņi, visdrīzāk, nemācēs apstāties.

3. Skorpions

Skorpioni savu dzīvi nevar iedomāties bez riska. Viņiem ir pietiekoši daudz drosmes, lai dzīvē realizētu gan savus sapņus, gan iekarotu mērķus. Ja viņiem gadās “apdedzināties”, tad uz kādu laiku viņi kļūst mierīgāki. Taču pēc tam vienalga ar jaunu sparu dodas cīņā. Un uzvar.

Būt drosmīgam un pārliecinātam par sevi, patiesībā var katrs no mums. Gluži vienkārši dažiem tam ir jāvelta vairāk pūles, nekā šīm 3 zodiaka zīmēm. Taču, ja jūs to vēlaties, jūs to izdarīsiet!

LA.lv