Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
17. decembris, 2014
Drukāt

Kas notiek, ja izvēlies būt mīļākā? 7 sāpīgas atklāsmes (1)

1. Mazais, netīrais noslēpums

1no7
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Ikviena sieviete sev līdzās vēlas vīrieti, kurš viņu lutinātu un liktu justies mīlētai. Bet – ko iesākt, ja šis vīrietis jau ir aizņemts? Portāls lovepanky.com piedāvā septiņas atklāsmes, ko guvušas sievietes, kuras reiz bijušas ar vīrieti, apzinoties, ka viņām šī cilvēka dzīvē vienmēr būs otrā loma.

Kad sieviete kļūst par mīļāko, viņa vienmēr tiks turēta noslēpumā. Vai tas būtu puisis, kurš krāpj savu draudzeni, vai vīrs, kurš ir neuzticīgs sievai, tieši mīļākā būs tā, par kuras eksistenci pasaule nezinās. Slepeni randiņi, nozagts laiks tikšanās reizēm, zaglīgi telefona zvani un virkne citu “noteikumu”, ko diktējis vīrietis un kam jāpakļaujas.

  1. Mazais, netīrais noslēpums
  2. Vientulība
  3. Sabiedrības nosodījums
  4. Gaidīšanas spēle
  5. Nepilna laika meitene
  6. Vainas apziņa
  7. Tu neesi prioritāte

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Odesiešu anekdote : Sāra savam vīram – paskatījos uz tavu mīļāko un sapratu , ka tā nav vis nodevība , bet gan varoņdarbs …

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+