Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
20. oktobris, 2013
Drukāt

“Kas par traku, tas par traku…” – O.Vācieša jubilejas izrāde (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 22. oktobrī, plkst. 18 Ditas Balčus teātris un O. Vācieša memoriālais muzejs aicina uz Ojāra Vācieša 80. jubilejai veltītā muzikāli teatrālā piedzīvojuma “Kas par traku, tas par traku…” pirmizrādi.

Izrādes literārais pamats ir Ojāra Vācieša bērnu dzeja, kurai muzikālo ietērpu veido Elizabetes Balčus oriģinālmūzika, vizuālo izskatu – dizaineres Ingrīdas Zāberes tērpi, izrādes režisore Dita Balčus.

Tā ir iespēja būt īpašā gaisotnē, ko rada Ojāra Vācieša mājas aura, dzejas tēlu muzikāli teatrāla saspēlēšanās aktieru Māra Bezmera (ģitāra), Egijas Silāres un mūziķu Kristiānas Balčus (čells), Gidona Grīnberga (vijole), Elizabetes Balčus (klavieres, flauta) izpildījumā.

Izrāde notiek O. Vācieša memoriālajā dzīvoklī, kur joprojām jūtama netieša dzejnieka klātbūtne un, ar muzeja labvēlību, tiek izmantoti dzejnieka O.Vācieša autentiskie priekšmeti.

Izrāde domāta visu vecumu bērniem, viņu vecākiem, dzejas mīļotājiem un arī tiem, kas vēl meklē savu dzejnieku.

Izrāde tapusi, pateicoties VKKF atbalstam.

Pievienot komentāru

Labu kino neskatās, jo "Ugunsgrēks" debilizē?Palielinās auditorija dokumentālajām filmām ar ļoti sociāli politiski aktīvu vēstījumu, un arī pašiem filmu veidotājiem aizvien svarīgāks kļūst tieši šis skaudrais konteksts
Draugiem Facebook Twitter Google+