×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. februāris, 2013
Drukāt

Kas piegādās televīziju?


Foto - LETAFoto - LETA

Saeima vakar trešajā, galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā, kas nosaka, ka televīzijas maksas virszemes apraidi nodrošinās viens komersants.


 

Šāda kārtība ir spēkā arī pašlaik – virszemes apraidi nodrošina SIA “Lattelecom”, ar kuru līgums beigsies nākamā gada 1. janvārī, sacīja Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Par to, kurš komersants nodrošinās virszemes apraidi, tiks rīkots konkurss. Maksas televīzijas pakalpojuma sniedzēju noteiks valdības izveidota starpinstitucionāla komisija, kuras sastāvā būs iekļauti pārstāvji no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes, Satiksmes ministrijas, Kultūras ministrijas un Konkurences padomes. I. Mūrniece norādīja, ka pieņemtais likums nosaka: no 2014. gada 1. janvāra notiks atteikšanās no nevajadzīgiem starpniekiem bezmaksas apraides jomā. Pēc nepilna gada par to būs atbildīgs tikai VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (LVRTC), un ar šo jomu saistītās izmaksas atbilstoši LVRTC amatpersonu solījumiem samazināšoties trīs reizes.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+