×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
8. janvāris, 2018
Drukāt

Kas sagaida katru horoskopa zīmi 2018. gadā? Beidzot uzzini visu! (3)

1. Auns

1no12
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

2018.gads pēc ķīniešu kalendāra ir Dzeltenā zemes suņa gads. Suns ir uzticams un miermīlīgs dzīvnieks, kas vienmēr aizstāvēs savu saimnieku, tāpēc ļoti svarīgi, lai pie varas nāktu cilvēki, kas dzimuši Suņa gadā. Tikai viņi varēs panākt karu un postošu konfliktu izbeigšanu pasaulē. Pateicoties viņiem 2018.gadā tiks atrisināti praktiski visi konflikti: iestāsies miers un saskaņa, kuras tik ļoti pietrūka iepriekšējos gados.

2018.gads būs diezgan sarežģīts ietiepīgajam Aunam, jo viņš nav pieradis pielāgoties mainīgajai pasaulei. Tomēr Suns necietīs, ka kāds vēlas nošķirties no ganāmpulka un liks Aunam peldēt pa straumi kopā ar visiem. Ja Auns sāks pretoties, tad var sākties grūtības gan finanšu plānā, gan mīlestības frontē. Tāpēc prātīgākie šīs zīmes pārstāvji tomēr savaldīs savu impulsivitāti un ietiepību, lai noturētos virs ūdens.

Turklāt gada sākumā Auna dzīvē parādīsies cilvēks, kas var sagraut cietoksni, kura būvniecībai Auns patērējis ne mazums pūļu un laika. Lai novērstu šādu nepatīkamu notikumu gaitu, vajag atteikties no jaunām iepazīšanām, lai gan to būs grūti izdarīt, jo 2018.gadā Auns pēkšņi sapratīs, ka nodzīvojis dzīvi vientulībā, tā arī neiegūstot īstus draugus, un sāks meklēt jaunas attiecības. Taču tik lielas kaislības nebūs ilgas, jau otrajā pusgadā Auns atkal ieņems līdera vietu un tiks galā ar situāciju tikpat ātri, cik ātri tā izveidojās. Gada beigas aizritēs mierīgā un klusā atmosfērā, kas ir tik pierasta un patīkama šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem.

 1. Auns
 2. Vērsis
 3. Dvīņi
 4. Vēzis
 5. Lauva
 6. Jaunava
 7. Svari
 8. Skorpions
 9. Strēlnieks
 10. Mežāzis
 11. Ūdensvīrs
 12. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Tads stulbs horoskoos.kur tadus rau .nesaprotu.

 2. lai visu to piepildītu un sasniegtu jāvēlta laiks mīļas otrās pusītes meklējumiem.tad tikai varbūt laime pilnībā,

 3. Ja jau tādi tie plāni 2018gadam tas nozīmē,ka nekā kopīga mums nevar būt,jo domājam katrs atsevišķi. esmu ar mieru pielāgoties,bet ja tas nav pieņemami.? Tas jau bija sagaidāms,ka pēc labi padarīta darba, vēl ar dubļiem aptraipīs.Skumigi,bet,tāpēc jau dzīve nebeidzas.

Draugiem Facebook Twitter Google+