×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. maijs, 2014
Drukāt

Kas sagaida par sliktu uzvedību. Īsais ceļvedis pa elli dažādu reliģiju priekšstatos (2)

viking-funeral-799141

Autors – Guntars Pļavinskis, žurnāls “Planētas Noslēpumi”

Elles ģeopolitiskais novietojums


Agri vai vēlu ikvienu tas vai nu sagaida, vai pašam laikus jāveic izvēle. Nav daudz tādu, kuriem pēc dzīvošanas mūsdienu apstākļos varētu izdoties izspraukties cauri paradīzes vārtiem, apmānot tos modri sargājošos erceņģeļus. Visnotaļ lietišķi un praktiski jāgatavojas ļaunākajam. Un, sak, lai neapjuktu, jāsāk visam jau gatavoties.
Galvenais – bez liekas panikas!

Kur atrodas tā dēvētā aizkapa pasaule? Liela daļa tautu senatnē savus nelaiķus sadedzināja, kas ir droša pazīme tam, ka dvēselei jāpārceļas uz savu jauno mītni debesīs. Bet, ja to ierok zemē, tad tā taisnā ceļā dosies uz pazemes valstību. Ja pēdējā ceļā dodas laivā, tā aizpeldēs uz aizjūras valstību, kas atrodas pašā Zemes malā. Bija arī dažādas atšķirības, taču visi bija vienisprātis, ka aizkapa valstībā nokļūst to cilvēku dvēseles, kurus itin nekas vairs nenotur pie iepriekšējām mītnes vietām, un jaunajā vietā viņi eksistē aptuveni tāpat – sēj un novāc ražu, medī un tamlīdzīgi.

Savukārt tās, kas cilvēka nolādējuma vai kāda neizpildīta solījuma dēļ nespēj atstāt savu ķermeni, paliek mūsu pasaulē – vai nu iemiesojoties savā iepriekšējā apvalkā, vai pieņemot dzīvnieku, dažādu dabas parādību vai vienkārši neveiksmju pazīmju veidolu. Var teikt, ka tādu dvēseļu aizkapa pasaule faktiski ir mūsu pašu pasaule, un tas acīmredzami nav tas vislabākais pēcnāves dzīvošanas variants.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāds vēl varētu apkopot grēku un katastrofu “saistību”.
    Irānā zemestrīces rodoties no nepareiza sieviešu apģērba,plūdi Balkānos no Eirovīzijas skatītāju izvēles,ceru ka Stankeviča minētā naida enerģija pie mums vēl ir zemā līmenī un zemestrīci ar vulkānu un cunami nepiedzīvosim.

  2. Nu vai zināt, kas mani pārsteidz, ir, ka islamā un kristietībā elles autors un galvenais cietumsargs ir pats Dievs.

Draugiem Facebook Twitter Google+