Praktiski
Svētki

Kas šogad modē bērnudārza izlaiduma kleitām? Izvēlies un sapos savu meitu!0

Dizaineri labprāt sniedz savus padomus mazo meitenīšu mammām, norādot jaunākās vēsmas bērnudārza izlaiduma kleitām.

1. Bērnu mode ir ļoti cieši saistīta ar pieaugušo modi.

2. Neaizmirstam par nelielu pieticību – pārāk spilgtas krāsas labāk atstāt citām svinībām. Izkopta gaume jāattīsta jau kopš mazām dienām, tāpēc jāsaskaņo aksesuāri.

3. Atceraties, ka 80.gadu sākumā visos bērnudārzos modē bija kleitiņas ar pumpiņām. Izrādās, šādas kleitas atkal ir modē. Krāsa – koša, svārki vidēja garuma vai īsi. Audums – brīvi krītošs, ideāli – zils samts smalkā pumpiņu rakstā.

4. Tikpat ieteicami ir tērpiem izvēlēties maigas nokrāsas – pateicoties maigi rozā, gaišzilam tonim, lieliski izcelsies meiteņu dabiskais skaistums.

5. Meitenīte sarkanā tērpā – izskatīsies nedaudz izaicinoši. Svarīgi pareizi salikt akcentus un koptēlu papildināt ar aksesuāriem. Šādas krāsas tērps piestāvēs tām meitenēm, kurām ir tumši, šokolādes krāsas mati.

Krāsaina apdruka, mežģīņu ielaidumi, mazi volāniņi, kā arī kupli mazi svārciņi – to visu var izvēlēties, lai radītu savu neatkārtojamu tēlu. Iegaumējiet, ka kleitiņai jābūt maksimāli ērtai – nekādas sastīvinātas drēbes un pieguloši svārki.

Mīksta korsete ar aukliņām – no šāda komforta nav iespējams atteikties arī 2017.gada sezonā. Figūras slaidumu palīdzēs izcelt tieši šāda korsete. Tikai nākamgad otrā plānā atvirzīsies pamatīgi rotājumi, spīdīgi akmentiņi un fliteri, bet smalku pērlīšu izšuvumi, mazas rišiņas un smieklīgi volāniņi būs vēl aktuāli.

Kleitiņu modernās krāsas

Modē ir tirkīza, pasteļkrāsu gamma un košas, dzīvespriecīgas detaļas tērpos. Stilisti ir izlēmuši, ka meitenēm šogad var droši ļaut izvēlēties kleitiņu pēc savas gaumes. Lai tā ir spilgti dzeltena un saulaina krāsa, debesu zila, spēcīgi zila, maiga piparmētra un rozā.

Popularitātes augšgalā joprojām ir baltas kleitiņas. Papildināt šādu tērpu var ar spilgtiem aksesuāriem. Starp citu, ļoti krāšņi balta kleitiņa izskatās kopā ar mežģīnēm un pat kažokādu.

Aksesuāri jaunajām dāmām

Vai tiešām ir tik svarīgi pieskaņot un pirkt jaunas kurpītes vai somiņu priekš izlaiduma kleitiņas? Dizaineri apgalvo – arī 6–7 gadus vecām skaistulēm svarīgi izvēlēties aksesuārus pēc visiem noteikumiem.

Kas jāņem vērā vecākiem:

* nopērciet kurpītes neitrālā krāsā. Apaviem jābūt mīkstiem un ērtiem. Papēža augstums – ne vairāk par 2 cm;

* somiņu izvēlas kleitiņas tonī vai vienā krāsā ar kurpītēm;

* vēdeklītis vai koķeta cepurīte, kā arī diadēma vai pat kronis ar pērlītēm – tas viss ir pieļaujams;

* izvēlieties mīlīgus kuloniņus vai elegantas pērļu krelles;

* neiztiksiet bez plecu apmetnīša – var izvēlēties isiņu bolero jaciņu, iegādāties sniegbaltu mazu kažokādas jaciņu vai kardigānveida piedurknes.

 

 

LA.lv