×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
27. februāris, 2013
Drukāt

Kas tā par vīrišķību!?


Dīvaina tauta gan esam. Pirms 73 gadiem mūsu neatkarība tika sabradāta ar krievu tankiem. Tūkstošus lopu vagonos aizveda uz Sibīriju, daudzus nogalināja. 50 gadus sapņojām neatkarību atgūt, 1991. gadā cēlām barikādes, neatkarību atguvām. Bet 22 gadus pēc neatkarības atgūšanas valsts aviosabiedrība izsludina atlaides bijušā okupācijas karaspēka svētku dienas svinētājiem!

 

Portāls “Draugiem.lv” vēlas noskaidrot tautas domas, vai un kad būtu jāsvin vīriešu diena – Lāčplēša dienā 11. novembrī, PSRS armijas dienā 23. februārī, citā datumā – vai nav jāsvin vispār. Un ko es uzzinu? Pārliecinošs vairākums nobalso par… 23. februāri. Kas bija tie 27 382 balsotāji (23. februārī plkst. 19.05), kuriem PSRS armijas diena asociējas ar kaut kādu vīrišķību vai vīrietību? Jaunieši, kam nav nekādas sajēgas par okupācijas laiku un okupantu armiju? Nostalģiskas dāmītes, kas jaunības dienās puišiem dāvināja polšus, lai tie 8. martā prastos uzdāvināt tulpes? Nepilsoņi, okupantu pēcteči ar Krievijas pasi kabatā? Vienkārši bezsmadzeņu stulbeņi, mazohisti vai mankurti? Pašreizējā režīmā tik ļoti vīlušies, ka bučotu Latvijā iebraukušus krievu tankus?

Beigšu ar to, ko dzirdēju “Panorāmā” – Einšteins esot teicis, ka ir tikai divas bezgalīgas lietas – cilvēku stulbums un Visums. Par to otro gan viņš pilnīgi pārliecināts neesot…

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+