×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
4. jūlijs, 2013
Drukāt

Kas tarbiņā?

Foto - LETAFoto - LETA

Tik vien? Tā gribas jautāt, ielūkojoties XXV Vispārējo latviešu dziesmu un XV Deju svētku izdalītajos audekla maisiņos. 


 

Tajos atrodams e-talons braukšanai sabiedriskajā transportā, kurš “derīgojams” tāpat kā ikdienā lietotie e-taloni. Lai dalībnieki varētu braukt par brīvu, iztērēs 200 000 latu no nodokļu maksātāju naudas. Katram dalībniekam ir identifikācijas karte, tai īpašs bonuss – to uzrādot, varēs apmeklēt svētku noslēguma koncertu “Līgo” (sēdvieta gan nav nodrošināta, būs jāstāv kājās) 7. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē. Ar šo karti par brīvu var apmeklēt vēl dažus pasākumus, kā arī saņemt bezmaksas biļeti braucienam vilcienā atsevišķos maršrutos.

Kādas ir praktiski taustāmās lietas? “Latvijas Avīzes” īpašais svētkiem veltītais izdevums “Kultūrzīmes”, citi izdevumi un nozīmīte ar svētku logotipu.

Nav ko slēpt – šī Dziesmu svētku dalībnieka somiņa ir paplāna. No iepriekšējiem svētkiem Latvijā atceros gan lietusmētelīšus, krekliņus un arīdzan košu ļoti noderīgu spilventiņu, kuru labi izmantot uz salijuša soliņa.

Svētku rīkotāji teic, ka sponsori šoreiz vairāk tērējušies dažādām tehnoloģijām, piemēram, sadziedāšanās dziesmu tekstu aplikācijām mobilajos tālruņos. Gribas gan piekrist Airas Birziņas sacītajam, ka dziedot tomēr labāk, ja deguns gaisā…

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+