×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
30. jūnijs, 2015
Drukāt

Kas tevi gaida jūlijā? Lielais karjeras, veselības un attiecību horoskops

1. Emocionāls mēnesis

1no13
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock


Jūlijā mūsu nervu sistēma būs paaugstinātas uzbudināmības stāvoklī un būsim īpaši uzņēmīgi pret visu apkārt notiekošo. Mēs jūtīgi reaģēsim uz jebkurām izmaiņām, tostarp uz izmaiņām laikapstākļos, sarunbiedru balss intonācijā vai savā un citu cilvēku noskaņojumā. No vienas puses, tas viss padarīs mūs viegli uzbudināmus, bet, no otras puses, pasargās no daudzām kļūdām.

Turklāt mūs sagaida attiecību uzlabošanās ar radiniekiem. Mēs bieži ar viņiem iesaistīsimies emocionālās, taču atklātās un uzticīgās sarunās, kuru laikā izdosies atbrīvoties no pagātnes aizvainojumiem un noskaidrot kaut kādus pārpratumus.

Daudzi no mums jūlijā sāks sava mājokļa remontu vai iegādāsies nekustamo īpašumu. Turklāt mūs gaida veiksmīgi un interesanti ceļojumi vai dalība aizraujošos sabiedriskos pasākumos. Tomēr diezgan liela ir varbūtība, ka kaut kādu iemeslu dēļ mēs nespēsim īstenot ilgtermiņa komerciālos plānus un būsim spiesti atteikties no zināmiem materiālajiem labumiem. Daudziem no mums šī situācija iemācīs, kā dzīvot taupības režīmā.

Jūlija sākumā daudziem piepildīsies vēlēšanās, kas tādā vai citādā veidā saistītas ar mājas pavardu, taču citus sapņus diez vai izdosies īstenot subjektīvu iemeslu dēļ. Mēneša vidū daudzi no mums piesardzīgi un detalizēti plānos katru savu soli, baidoties pieļaut kļūdu. Mēneša beigās gaidāms iedvesmas pieplūdums pat tiem, kuriem nav tiešas saistības ar radošo darbību.

Labvēlīgās dienas: 1.- 3.jūlijs, 8.jūlijs, 10.- 15.jūlijs, 17.- 23.jūlijs, 25.- 30.jūlijs
Nelabvēlīgās dienas: 2.jūlijs, 9.jūlijs, 16. jūlijs, 24.jūlijs, 31.jūlijs

 1. Emocionāls mēnesis
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+