Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kas tu esi – enerģētiskais vampīrs vai donors. To var “nolasīt” no acīm!3

Foto – Shutterstock

Dvēseles spogulis!

Saka, kas acis ir dvēseles spogulis. Prieku un dusmas, mīlestību un skumjas var “nolasīt” cilvēka acīs. Bet precīzāk – pēc acīm var sajust emocijas vibrāciju līmenī.

Pastāv vairākas versijas, kāpēc acu vai varavīksnenes krāsa cilvēkiem ir atšķirīga. Pēc vienas no versijām (ņemot vērā arheoloģiskos izrakumus), sākotnēji Zemes iedzīvotājiem bija silta, brūna acu krāsa. Bet pēc globālas katastrofas un ledus laikmeta iestāšanās, brūnacainu cilvēku skaits samazinājās. Un mutāciju rezultātā sāka dzimt cilvēki ar vēsu varavīksnenes nokrāsu – zilām, gaiši zilām un pelēkām acīm. Viņi bija ļoti enerģiski, apveltīti ar iniciatīvu. Pelēkacaino cilvēku pāri plūstošā enerģija kompensēja brūnacaino cilvēku enerģijas trūkumu.

Nosacīti pelēkacainos cilvēkus var nosaukt par enerģētiskajiem donoriem, bet brūnacainos – par potenciālajiem vampīriem. Cilvēkiem ar jaukta tipa acīm (zaļām, pelēkbrūnām) piemīt sarežģītāka enerģētiskā struktūra. Viņi izrāda te donora, te vampīra īpašības atkarībā no emocionālā stāvokļa un apkārtējās vides. Acu krāsa var pastāstīt daudz par tavu raksturu, iekšējo enerģētiku un pat par to, kādai jābūt tavai otrajai pusītei.

Zilas, gaiši zilas, pelēkas acis

Ja tu esi vēsas nokrāsas acu īpašnieks, tev vajag pastāvīgi izlādēt enerģiju, kas tiek dota tieši no kosmosa. Tev viss dzīvē jāsasniedz pašam. Tava enerģija – tas ir izrāviens uz mērķi, transformācija un pārtapšana. Nebaidies no pretestības, tavas dīvainākās ieceres īstenojas. Neatsakies no likteņa dāvanām. Brūnacains partneris barosies ar tavu enerģiju, un ļoti bieži pāri mēram.

Neskaties cieši brūnās acīs – tas ir tīrs tavu spēku patēriņš, bez atdeves. Tev derēs partneris ar jaukta tipa acu krāsu: zaļi brūnas, pelēkbrūnas. Paņemot tavu enerģiju, partneris atdod savu, bet nedaudz citas kvalitātes. Rezultātā iestājas līdzsvars. Tavu acu krāsa ir Saules un Veneras enerģijas sajaukums ar Saturna piemaisījumu. Tu esi sabiedrisks, viegli atrodi kopēju valodu ar cilvēkiem. Ļoti impulsīvs, tomēr diezgan ātri atdziesti. Šādas krāsas acis ir līderiem un medniekiem ar augstu izturības pakāpi.

Zaļas krāsas acis

Zaļā krāsa ir zilās un dzeltenās krāsas sajaukums. Tev piemīt līdzsvarots donora un vampīra enerģijas sajaukums. Tu reti krīti galējībās un vienmēr tiecies pēc līdzsvara jebkurās situācijās. Ja tev ir smaragda vai topāza krāsas acis, tad tev ir svarīgi sasniegt harmoniju ar apkārtējiem cilvēkiem. Tu precīzi saproti, kādām īpašībām ir jāpiemīt tev, taviem draugiem un mīļotajiem. Ja cilvēks atbilst tavām prasībām, tad tu upurēsi visu viņa labā. Taču – ja kāds tavām prasībām neatbilst, tad izpelnīsies nelabvēlību.

Zaļacainiem cilvēkiem ir ļoti spēcīga intuīcija un jebkāda veida enerģija. Visās senajās tradīcijas raganām, magiem, burvjiem bija zaļas acis. Astroloģiski šādas acu krāsas cilvēki ir paši maigākie pasaulē. Tava acu krāsa ir Veneras un Neptūna enerģijas sajaukums. Tu mīli patiesi, tevi raksturo beznosacījuma uzticība. Draugi tevi ciena par uzticamību un centieniem vienmēr nākt palīgā. Ienaidnieki bīstas no tavas principialitātes un stingrības.

Tu proti uzklausīt sarunbiedru un uzturēt sarunu. Vispār tu vienmēr gūsti panākumus un tev seko veiksme. Tev ir ideāla saderība ar tādiem pašiem zaļacainiem cilvēkiem laulībā un partnerattiecībās. Un ar visiem, kuru zilajās acīs ir jūras nokrāsa un zaļi plankumiņi. Nav ieteicams stāties laulībā ar brūnacainiem cilvēkiem. Viņi atņems daudz enerģijas, vairāk nekā atdod tu pats.

Brūnas (melnas) krāsas acis

Ja tev ir silti brūnas krāsas acis, tad tu daudz ko vari sasniegt bez nogurdinoša darba. Tu arī maini pasauli tāpat kā vēso toņu acu pārstāvji, tikai īsteno projektus ar svešām rokām. Tavas idejas ir ļoti spēcīgas, bet tu pats pietiekami uzstājīgs, lai kāds izpildītu tavu vēlēšanos. Tava iedzimtā gudrība palīdz saglabāt iekšējo enerģiju. Tavi trumpji – pievilcība, kaprīzums un prasme nogaidīt. Izmanto šīs īpašības, un vienmēr blakus atradīsies cilvēks, kas gatavs izpildīt tavas vēlēšanās.

Zilacainie un pelēkacainie vienmēr meklē iespēju izlādēt savu lieko enerģiju, bet tu esi ideāls saņēmējs. Tev nepieciešams vienmēr rūpēties par savu ārējo pievilcību. Tu nepieļauj nevīžību apģērbā, frizūrā un grimā – tas ir tavs ierocis. Dzīves draugu izvēlies no tiem, kas spēj daudz ko tev upurēt. Vēlies pastāvīgi saņemt vismaz mazas dāvaniņas. Astroloģiski tava acu krāsa ir Saules un Marsa enerģijas sajaukums. Kareivīgums, privātīpašnieciskums, pārliecība par sevi – tās ir tavas rakstura iezīmes. Tu neciet nekāda veida spiedienu no malas. Vēsture un literatūrā visām liktenīgajām sievietēm bija melna vai brūna acu krāsa.

Pelēkzaļas krāsas acis

Tavas ieceres vienmēr ir ļoti drosmīgas. Tu ģenerē idejas, bet tev nepietiek spēka un uzdrošināšanās, kas piemīt cilvēkiem ar pelēkām vai zilām acīm. Tavas enerģijas var nepietikt ideju īstenošanai, jo tu neizej uz konfliktiem, neesi agresīvs attiecībās ar citiem cilvēkiem. Bet pārmaiņas reizēm bez tā nav iespējamas.

Tava mīlestība ir nepieciešama cilvēkiem ar zaļi brūnām acīm. Viņi būs tev ideāls pāris. Tava acu krāsa ir Mēness, Veneras un Merkura enerģijas sajaukums. Tāpēc tu esi ļoti gudrs un iespaidīgs. Vienlaikus tu pārmērīgi apvainojies un vari ilgi turēt aizvainojumu sevī. Tu esi kautrīgs, pieticīgs, sapņains, spējīgs visu dzīvi saglabāt mīlestību pret vienu cilvēku.

Pelēkbrūnas krāsas acis

Šī ir ļoti reta acs varavīksnes krāsa. Ja tev ir pelēkas acis ar brūnām svītriņām vai brūnas acis ar pelēkiem plankumiņiem, tad pielūdzēju tev būs vairāk nekā pietiekami. Taču izdarīt galīgo izvēli vienmēr būs grūti. Tavs raksturs ir pretrunīgs. Bet iemesls – dažādu enerģiju sajaukums. Tevī mīt gan enerģijas donors, gan vampīrs. Tu krīti galējībās – vēlmi dot nomaina vēlme ņemt. Tev nav viegli sevi saprast, tāpat kā apkārtējiem cilvēkiem. Astroloģiski tava acu krāsa pieder pretējiem debesu ķermeņiem – Saulei un Mēnesim ar agresīvā Marsa piejaukumu. Tu esi apveltīts ar iniciatīvu, izturīgs, kaislīgs un mīlošs. Tavs ideālais partneris – tādu pašu pelēkbrūnu acu īpašnieks.

Zaļi brūnas krāsas acis

Saistītie raksti

Zaļās nokrāsas tavās acīs neļauj kļūt ne par tīru enerģijas donoru, ne tīru vampīru. Protams, tu centīsies ņemt visu, ko iespējams no apkārtējiem, bet ne tik nekaunīgi un prasīgi, kā to dara brūnacainie. Filozofiskais prāts un diplomātiskums palīdzēs pārliecināt apkārtējos, ka tu rīkojies viņu interesēs.

Tavs ideālais dvēseles stāvoklis – līdzsvars un harmonija. Bet to nevar sasniegt, neizmantojot viedumu. Tava acu krāsa ir Saturna, Marsa un Veneras enerģiju sajaukums. Tev ir dzelžaina griba. Tu sasniedz jebkurus izvirzītos mērķus. Dažkārt tu esi ietiepīgs, pat nežēlīgs. Taču tas ir ļoti reti. Izsist tevi no līdzsvara var tikai reāli forsmažora apstākļi. Tu mīli kaislīgi un uzticīgi. Uz tavu gudrību un loģiku var paļauties. Tavs ideālais partneris ir ar pelēkzaļām acīm.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena sola negaidītus mirkļus! Horoskopi 21.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Zvaigžņu izvietojums sagādās prieku! Horoskopi no 22. līdz 28. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Policijai vēl nav izdevies notvert advokāta Bērziņa slepkavas
58 minūtes
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Vēlētāji Ukrainā ir “salikuši visas olas vienā grozā”
42 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Pasaulē
Pēc atteikšanās no cūkgaļas diviem bērnudārziem Vācijā vajadzīga policijas aizsardzība
21 minūtes