×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
3. februāris, 2018
Drukāt

Kas tu esi – enerģētiskais vampīrs vai donors. To var “nolasīt” no acīm! (3)

1. Dvēseles spogulis!

1no7
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saka, kas acis ir dvēseles spogulis. Prieku un dusmas, mīlestību un skumjas var “nolasīt” cilvēka acīs. Bet precīzāk – pēc acīm var sajust emocijas vibrāciju līmenī.

Pastāv vairākas versijas, kāpēc acu vai varavīksnenes krāsa cilvēkiem ir atšķirīga. Pēc vienas no versijām (ņemot vērā arheoloģiskos izrakumus), sākotnēji Zemes iedzīvotājiem bija silta, brūna acu krāsa. Bet pēc globālas katastrofas un ledus laikmeta iestāšanās, brūnacainu cilvēku skaits samazinājās. Un mutāciju rezultātā sāka dzimt cilvēki ar vēsu varavīksnenes nokrāsu – zilām, gaiši zilām un pelēkām acīm. Viņi bija ļoti enerģiski, apveltīti ar iniciatīvu. Pelēkacaino cilvēku pāri plūstošā enerģija kompensēja brūnacaino cilvēku enerģijas trūkumu.

Nosacīti pelēkacainos cilvēkus var nosaukt par enerģētiskajiem donoriem, bet brūnacainos – par potenciālajiem vampīriem. Cilvēkiem ar jaukta tipa acīm (zaļām, pelēkbrūnām) piemīt sarežģītāka enerģētiskā struktūra. Viņi izrāda te donora, te vampīra īpašības atkarībā no emocionālā stāvokļa un apkārtējās vides. Acu krāsa var pastāstīt daudz par tavu raksturu, iekšējo enerģētiku un pat par to, kādai jābūt tavai otrajai pusītei.

 1. Dvēseles spogulis!
 2. Zilas, gaiši zilas, pelēkas acis
 3. Zaļas krāsas acis
 4. Brūnas (melnas) krāsas acis
 5. Pelēkzaļas krāsas acis
 6. Pelēkbrūnas krāsas acis
 7. Zaļi brūnas krāsas acis

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Absolūtas muļķības, varētu pat teikt rasistisks raksts. Acu krāsa ir ģenētiska iezīme nevis rakstura vai audzināšanas rezultāts. Tāda pati ģenētiska iezīmē kā tumšādains, baltādains, vai aziāts, vai arī blonds, vai brunets vai rudmatis. Veselai tautai var būt zilas acis un veselai tautai var būt brūnas acis. Tas nenozīmē, ka visa tauta ir “enerģētiskie vampīri” vai kas cits.

 2. Pirmā vissenākā un garīgi attīstītākā rase uz zemes ir baltie: Dieva tiešie pēcnācēji. Brūnās acis nāca krietni pēc tam, jau ģenētisku eksperimentu rezultātā. Bet krāsai pilnīgi nav nozīmes, jebkuru bērnu var izaudzināt par enerģijas vampīru, nepareizi audzinot.

 3. Kāda nolemtība…
  Pat diskriminācija pēc acu krāsas….
  Vai krāsaino kontaktlēcu reklāmraksts?
  Skumji, ka tāds liels un it kā nopietns medijs kā LA.lv publicē tautu degradējošas muļķības, jo atradīsies, kas noticēs rakstītam vārdam.

Draugiem Facebook Twitter Google+