Uncategorized

Kas vainojams pie Valtera Frīdenberga izskata izmaiņām? 16

Foto – Leta

Šoziem ne vienu vien LTV1 raidījuma “Gudrs un vēl gudrāks” skatītāju urdīja jautājums, kas noticis ar tā vadītāju mūziķi Valteru Frīdenbergu, jo viņš noskuva matus uz nullīti un arī citādi vizuāli likās mainījies – bez uzacīm un sapampušu seju. Tiesa, šobrīd jau atkal mūziķis ir ataudzējis gan matus, gan jau ierasto bārdiņu.

Kā žurnālam “Kas Jauns” atklāj Valters Frīdenbergs, tad nodzīt matus viņš gribējis jau sen, bet kad nu pēc trīs gadu vilcināšanās saņēmies, tad pie reizes nodzinis arī bārdu.

Tomēr izskan arī versija, ka pie jaunajām vizuālajām pārmaiņām vainojamas veselības problēmas, jo populārais mūziķis manīts kādā medicīnas iestādē, kur ārstē onkoloģiskas slimības. Kā zināms pēc staru un ķīmijterapijas pacientiem izkrīt visi ķermeņa mati un ķermenis piebriest. Pats Valters Frīdenbergs šajā sakarā atsakās no komentāriem un ļauj katram domāt, ko grib. “Kas Jauns” viņš atzīst, ka ir bijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā, bet uztraukumam nav pamata, jo ar viņa veselību viss esot kārtībā.

LA.lv