×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
17. februāris, 2017
Drukāt

Kašķīga sieviete gandē dzīvi kaimiņiem; iesaista likumsargus (2)

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

14.februāra pēcpusdienā likumsargi devās uz izsaukumu Juglā, kur kāda sieviete piegružojusi kaimiņu balkonu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Notikuma vietā sastapta izsaucēja, kura pastāstīja, ka stāvu augstāk dzīvo kaimiņiene, kura savus sadzīves atkritumus un ēdiena atliekas izmetusi viņai uz balkona. Izsaucēja skaidroja, ka bez piegružošanas, kaimiņiene mēdz ar plastilīnu aizlīmēt kaimiņu durvju actiņas, lamāties un draudēt ar fizisku izrēķināšanos.

Balkona apskatīšanas laikā, sievietes sniegtā informācija apstiprinājās. Izsaucēja vēlējās par notikušo rakstīt iesniegumu.

Policisti devās stāvu augstāk, lai noskaidrotu kaimiņienes rīcības motīvus. Durvis atvēra 61 gadu veca kundze, kura noliedza, ka būtu atkritumus izmetusi uz zemāk dzīvojošās kaimiņienes balkona, taču sarunas laikā policistiem atzina, ka savus kaimiņus necieš un regulāri cenšas traucēt pārējiem mieru. Pēc brīža sieviete tomēr atzina, ka sadauzījusi alkohola pudeli un pa logu metusi ārā, lauskas uzkritušas uz kaimiņu balkona.

Policisti pārkāpēju brīdināja par viņas rīcības sekām, taču sieviete aizrādījumus neņēma vērā un apgalvoja, ka piespriesto sodu tāpat negrasās maksāt.

Piegružotājai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots naudas sods 30 eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. вообще-то на фото это дом на Ломоносова улице !!!

  2. Sādžā tā ir normāla dzīve.

Draugiem Facebook Twitter Google+